Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Armádní počítačový programátor Lasse Brunell (Shanti Roney) se společně se svou rodinou dostává do přímého kontaktu s nemilosrdnými zahraničními tajnými agenty, kteří všemi možnými prostředky usilují o získání tajného armádního programu EWS na jehož výzkumu se Lasse podílí. Jeho jedinou šancí na záchranu je pomoc vysloužilého velitele speciálních jednotek Haglunda (Stefan Sauk). (Conspi)

(více)

Galerie (12)

Zajímavosti (4)

  • Letadlové scény byly točeny se šesti bojovými stroji JAS-39 Gripen, čtyřmi helikoptérami a transportním letadlem typu C-130 Hercules. (Conspi)
  • Helikoptéru, která ve filmu exploduje, poskytlo filmovému štábu švédské letectvo. Jednalo se o stroj vyřazený z provozu. (Conspi)
  • Pro zapůjčení šestice strojů JAS-39 Gripen k filmařským účelům vzneslo švédské letectvo dva požadavky. Prvním byla možnost komerčně využít všechny pořízené letecké záběry a druhým bylo obsazení ženy do výrazné role, která by se tak stala součástí kampaně za větší množství žen sloužících u armádních jednotek švédských vzdušných sil. (Conspi)

Reklama

Reklama