poster

Někdy se vracejí 3

 • Česko

  Vracejí se… pro víc

 • USA

  Sometimes They Come Back... for More

Horor

USA, 1998, 89 min

Producenti:

Daniel Zelik Berk

Střih:

Todd Clark

Scénografie:

Trae King

Kostýmy:

Bonnie Stauch
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (15)

 • T2

  Rozpočet $2milióny(31.7.2011)

 • Wacoslav1
  **

  Tohle už se nepovedlo. Film si hraje na něco čím není a je především hrozně nudný a prázdný. Místy dobrá atmosféra a pointa se slušně ďábelským Damianem Chapou to nezachrání. Zbytečné pokračování...30%(25.9.2017)

 • honajz
  *

  Třetí film podle jediné povídky Stephena Kinga v podstatě nemá s touto povídkou nic společného, navíc se odehrává v Antarktidě. Tady někdo viděl Carpenterovu Věc. A moc chtěl natočit něco podobného. Aby tomu udělal renomé, navázal názvem na dva filmy podle povídky Stephena Kinga, ačkoliv děj na antarktické základně s ní ani s nimi nemá nic společného. Také si někdo myslel, že depka z uzavřené prostory stanice sama o sobě stačí. Takže nahodil dva bývalé mariňáky, chlapa a babu, aby ve stanici vyšetřili tři podivná úmrtí a jedno zmizení členů stanice, Mariňák má vize. Zkoumají tunely v podzemí, co vypadají jako chodba u nás v paneláku pokrytá sáčky na ochranu při malování. Občas se za okny nebo v chodbě mihne stín. Jeden z členů základny nosí rádiovku, Blonďatá doktorka si sem tam nasadí brýle. Mariňák vyběhne do minus padesáti a přivede zpět kolegyni, i když mrtvou. Mariňák má trauma z dětství. Dojde na spiklenecké vládní teorie. Nebo za vším stojí nevlastní mariňákův bratr? Objeví pentagram. Každou chvíli se někdo hroutí a chce jít do tunelu, ale druzí mu zabrání, aby se pak sami zhroutili a chtěli do tunelu. "Musíme to zvládnout!" Na vědecké základně hromady kulometů. Mrtví přicházejí. Hlavní záporák má vytetovaný pentagram na čele, abychom se nespletli. Na zem už zas přichází satan a jen doktorka a podivný mariňák tomu můžou zabránit. Zkrátka tohle se nepovedlo, napínavé to není ani náhodou, dialogy skřípají jak mašina s pískem v naftě, nečekaná odhalení jsou blbá. Naprosto zbytečný a nijaký film, který se snažil si zahrát i na zombie, a také mu to nevyšlo. Nefunguje zde totiž skutečně vůbec nic.(16.3.2012)

 • eraserhead666
  *

  Třetí část série nemá s Kingovou povídkovou předlohou společnou snad už ani letmou zápletku (která je zde opravdu dost podivná). Kvitovat se dá snad jen umístění do Antarktidy (horrory na sněhu mám docela rád) a pochválit tmosférická scéna s kamerou umístěnou na pojízdném vozítku vpuštěném do šachty, to jediné mělo atmosféru. Pominu nahá prsa (jsme v devadesátých letech!) a sem tam trošku povedenou masku. Co z toho, když atmosféru to nemá vůbec, postavy pronáší hloupé dialogy a celé to jaksi postrádá ucelenější logiku a topí se to v céčkových kliše? Kde nic není, ani ďábel nebere, i když tam hrají jeho bratranci (zřejmě, nějak ukotvenějši to v zápletce není). Rychle si spravit chuť výtečnou dvojkou.(27.9.2014)

 • Terva
  ***

  Třetí film je tak za 50%(16.10.2012)

 • corpsy
  **

  V titulkách uvedené - inšpirované krátkou poviedkou SOMETIMES THEY COME BACK od Stephena Kinga. Inšpirované v čom? Táto tretia časť voľnej série nemá s pôvodným príbehom spoločné nič. Skôr to pripomína klasiku THE THING od Johna Carpentera, avšak bez chuti a zápachu. Jediné pozitívum vidím v tom, že po tomto fiasku dali filmový tvorcovia tomu všetkému pokoj. Ale viete ako to je, ´´niekedy sa vracajú´´.(1.8.2014)

 • kaylin
  *

  Tak tohle už opravdu nechápu, co má vlastně být. Respektive nechápu, proč je to podáno v rámci této série. Nemá to s ní nic společného a nemá to nic společného ani s Kingovou povídkou. Co je ještě horší, tak celkově ten příběh nemá žádný moc velký smysl a hlavně je to jako horor dost špatné. Ani náznakem to nemá atmosféru hororu "Věc", který se odehrával ve stejném prostředí.(8.2.2016)

 • cariada
  **

  Až příliš fádní děj, kdy je jasné že někdo z těch několika málo lidí musí být vrah, což taky jak jinak je. Tak jen ho najít dřív než on dostane vás. Přiliř předvydatelné bez větší zápletky.(20.4.2013)

 • kosta73
  *

  Slaboduchá nesmyslná slátanina, která nemá hlavu ani patu. Hvězdička za celkem ucházející masky, kterých je tam však poskrovnu. S Kingovou povídkou ( tvorbou ) to nemá společného zhola nic. Ruce pryč!(22.8.2008)

 • TO
  *

  Třetí pokračování hororu Vracejí se znova je pěkná blbost, zatímco první dva díly byly celkem v pohodě, tenhle se už skutečně nedá, a s prvními díly nemá dějově vůbec nic společného. Bylo to o nějakém důstojníkovi, co přijel vyšetřovat vraždy na antarktickou základnu. Tam nějací démoni ovládali lidi, aby mohl vstoupit satan na zem. Vůbec se mi to nelíbilo, pořád tam akorát chodily po základně a nic se nedělo a když, tak úplné volovinky.(12.9.2006)

 • rsimonyi
  *

  Absolutně souhlasím s TO. Po dvou celkem dobrých dílech je tohle příšernost. Něco jako v sérii Warlock, kde třetí díl dopadl úplně stejně.(15.3.2007)

 • Teardown
  **

  Komu se líbily alespoň trochu předešlé dva filmy, zde budou dozajista zklamáni, protože tento pokus o horor se naprosto vymkl kontrole a to myšleno na všech možných frontách. Postavit snímek na estetice izolovaného místa v hororově atraktivní lokaci ještě neznamená, že zbytek už se nějak dodělá. Toto pojetí zcela přesně odpovídá americkým pásovkám, neberoucí v potaz ani ty sebemenší nároky běžného konzumenta. Bezduchý výsledek proto nelze zařadit nikam jinam, než do škatulky videobraků a tak trochu i zbytečných filmů.(23.1.2010)

 • kubal18
  odpad!

  Kdyby byl King mrtvý, v hrobě sebou přímo háže!(13.5.2010)

 • Kissak
  ****

  S předchozími díly nemá tento v podstatě nic společného, ale jinak obstojný horror co mě bavil.(19.6.2011)

 • Mark1983
  ***

  Samozřejmě vůbec netuším,jak bych se na tento snímek díval dnes,nýbrž - tenkrát jsem se docela zadíval a tak ty tři hvězdičky tomu dávám.(21.6.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace