Teletubbies (TV seriál)

Teletubbies

Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 1997, 365x28 min

• CaptainNor

Autor tohoto úchylného projektu a realizační tým, jenž zplodil tyto odporné zrůdičky, nechť je uzamčen v nevelké místnosti bez oken a držen po celý měsíc o chlebu a vodě. Ve všech rozích budiž nuceni sledovat na velkoplošných obrazovkách 24 hodin denně svoje zvrácené dílo. Autor samotný nechť je dále v kacířské čepici pohnán na mučidla a torturou III. stupně přinucen odvolat svoje učení o blahodárnosti projektu na duševní rozvoj předškolních dětí.(30.7.2008)

• Omnibus

Naštěstí v době, kdy si tyhle obludky dávaly na televizních obrazovkách radostně pac, nebyl ještě náš syn na světě... Takže to odskákal synovec, kterému tohle švagrová pouštěla (netušil jsem, že je až taková sadistka). Nechápu, čím si to ten nebohý klučina zasloužil. Kdyby aspoň provedl něco pořádného, třeba zapálil školku, nebo se zamračil na sousedku, nebo tak něco... Aspoň jednu hvězdu dávám proto, že při sledování tuli-tuli utrpí děti podle mě přece jen o drobátko menší psychickou újmu, než u Pokémonů. Současně mám výborný nápad: Pokémoni mají svoje pošahané zbraně, Teletubbies bych vyzbrojil vidličkami, válečky na nudle a jejich přiblblými úsměvy a oba tyhle druhy zrůdných filmových postaviček bych nahnal do ringu, ať se tam pomordujou mezi sebou...(13.3.2013)

• Lavran

Lekce z brainwashingu pro pokročilé. Tohle svým dětem může pustit opravdu leda tak totální masochista a asociál. Ono i sledování z recese nebo za trest je potenciálně nebezpečné, a to nejen pro dospělé. Lekce z brainwashingu pro pokročilé. Tohle svým dětem může pustit opravdu leda tak totální masochista a asociál. Ono i sledování z recese nebo za trest je potenciálně nebezpečné, a to nejen pro dospělé. Lekce z brainwashingu pro pokročilé. Tohle svým dětem může pustit opravdu leda tak totální masochista a asociál. Ono i sledování z recese nebo za trest je potenciálně nebezpečné, a to nejen pro dospělé.(3.11.2008)

• Segrestor

Možná není na místě hodnotit toto nějak subjektivně. Jsme většinou dospělí a tomu nemůžeme rozumět. Nevíme už, jak se dívat na svět očima dvouletého dítěte. Tolik na obranu této zvláštnosti. Osobně ale věřím, že moje dcera, až doroste do tohoto věku, bude pořadu ušetřena. Radši budu dělat na zdi stínové siluety než pouštět Teletubbies (a to umím jenom takového zparchantěného psa).(24.4.2011)

• Vančura

Pusťte mi několik dílů za sebou a pravděpodobně vám pak podepíšu klidně i přihlášku k Jehovistům. Obludně bizarní záležitost, která neměla nikdy vzniknout. Dodnes cítím silnou nevolnost a pocit neuvěřitelné konsternace, který jsem zažíval při sledování téhle úchylnosti, u níž jsem měl pocit, že se mi to snad jen zdá. Dokonalý výplach mozku a současně i něco jako kult, z něhož bylo vždycky super dělat si prdel.(5.1.2013)

• - Herci sa z kostýmov pozerali von cez bezzubé ústne otvory, zatiaľ čo oči a pery boli mechanické a ovládané diaľkovo. (Raccoon.city)

• - Nikky Smedley (Laa-Laa) sa k úlohe v seriáli dostala vďaka inzerátu v novinách. (Raccoon.city)

• - Teletubbies se objevily i v seriálu Simpsonovi (od r. 1989), kdy se Homer převlečen jako Teletubby snažil pobavit Maggie. (Kmotr76)