Teletubbies (TV seriál)

Teletubbies

Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 1997, 365x28 min

• L_O_U_S

Opravdu nevím, co si mám o tomhle myslet. Tento seriál jsme sledovali se sestrou o prázdninách a královsky jsme se bavili hláškami, které hrdinové opakovali do absolutního zblbnutí. Ovšem co tahle utopie dává dvouletým dětem, mi není jasné. Hrané scénky dodělává odstrašující dabing (pamatuju si na Píseň o šestipenci a ta se tedy opravdu nedala). "Čas pro Teletubbies! Čas pro Teletubbies! Čas pro Teletubbies! Čas pro Teletubbies!" (61.)(20.10.2006)

• ladylucifer

Zajímalo by mě, kolik THC, alkoholu a tvrdých drog měli tvůrci v krvi, když TOHLE vypotili. Čtyři bezpohlavní mutanti (nepočítaje ostatní hybridy, mezi nimiž je jasným numero uno pastýřka a ovce) bydlící v hobití noře a dorozumívající se citoslovci se nesmazatelně zapsali do paměti dětí i dospělých. TOHLE si budem pamatovat dlouho. Jenom doufejme, že tvůrci už zapomněli. A jestli je jenom napadlo dát své noční můry (nebo sexuální tužby, kdo ví) na celuloid, doporučila bych jim navštívit psychiatra nejméně Freudova formátu. Ten by se na nich vyjádřil. Tuli Tuli Pá Pá.(4.2.2005)

• salahadin

Tak je ten modrej gay, nebo není hernajs?!?!? Jsem se vlastně nedozvěděl, jestli to soudruzi v Emeryce u soudu ňák vykoumali. Prej by to jako mělo mít blbej vliv na naše děcka, ale já vám nefim, mně přijde jako horší pustit těm našim harantom zprávy na Nově a před spaním Pikačů nebo co to je za hnusnou mršinu. Každopádně vám nevim, proč bych tu měl vysázet odpad, když už jsem se před těžkéma járama vyhópl na Špilas a chrbát sa mi dojebává už ňáké ten pátek. Ach, Freude...(4.4.2012)

• duklak2

Divím se, že to zde na CSFD je. Našel jsem to až dnes, po měsíci od mé registrace a tak to tedy zhodnotím a překvapivě to nedám do „odpadu“. Dávám jednu hvězdu, protože jsem viděl pár minut ve svých 21 letech!!! a nepamatuju si, kdy naposled jsem se tak nasmál. Fakt nechápu, jak toto mohlo vzniknout. Rád bych se blíže poznal s autory této pitomosti. Asi nerozumím dnešním batolatům, protože jejich maminky skupují v obchodech reklamní předměty na tento seriál. Škoda, že to nedávali v mém dětství, ale pochybuju, že by se mi to líbilo. V mém dětství byly jiné hitovky např. Skrblík, Gumídci, Rychlá rota atd......(16.7.2008)

• Ten Druhy

Príliš psychedelické a nepríjemne vtieravé. Štyria humanoidi mali tváre ako maškary. Seriál obsahoval niečo temné a podprahové. Neviem ako deti so svojim zvláštnym vedomím a špecifickým vnímaním skutočnosti, ale mne sa raz snívalo, že mi Tinky vykrúca ruku, bolesť som cítil ešte aj po prebudení. Nevkus môže mať ničivé následky. Dávam bod, pretože to vyvolalo aspoň strach.(18.7.2011)

• - Po prvých epizódach Teletubbies chodili sťažnosti od rodičov na ich strašidelný výzor, desivé zvuky a hrôzostrašné pokriky. Cieľová skupina škôlkárov pri nich trpela pocitmi úzkosti, preto sa filmári rozhodli pretočiť hororové sekvencie tak, že do deja zakomponovali vtipné zvukové efekty a dialógy prepísali tak, aby vyzneli ako priateľské doberanie. (Raccoon.city)

• - Herci sa z kostýmov pozerali von cez bezzubé ústne otvory, zatiaľ čo oči a pery boli mechanické a ovládané diaľkovo. (Raccoon.city)

• - Tinky-Winky je jediná bábka, ktorá bola hraná až troma živými hercami - komikom Daveom Thompsonom, hercom Markom Heenehanom a baletným tanečníkom a choreografom Simonom Sheltonom. (Raccoon.city)