poster

Loulou

 • Francie

  Loulou

Drama / Romantický

Francie, 1980, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DannyBoy80
  *

  Opravdu velmi slabý film. Myšlenku to nemělo špatnou, ale zpracováno je to hrozně. Nevím jestli to bylo dabingem, který byl naprosto otřesný, ale mě přišlo, že polovina rozhovorů byla naprosto dementních. Opravdu nevydařený film, který nezachrání ani Depardie, ktery taky spadne do průměru. Vpodstatě není nic co bych na tom filmu pořádně vyzdvihnul.(5.1.2010)

 • Anderton
  ***

  Tvorcovia knihy 1001 filmov atď. odviedli skvelú prácu, pretože keď ich raz snáď uvidím všetky, zhruba iba 150 filmov budem považovať za slabších, ktoré by som vymenil za iné. U každého by to bolo podobné, len filmy by sa líšili. Loulou je jeden z tých pre mňa menej zaujímavých. V podstate nemá dej, iba tak plynie, takže sa nedočkáme ani žiadneho silného záveru. Hupertka je znudená zo vzťahu s fajn chlapíkom, začne si preto s flákačom Depardieum a má pochybnosti....atď... Depardieu ako keby hrál sám seba (chlast, sex, krčmy), len bez peňazí.(24.8.2012)

 • Pink.Panther
  *****

  Sociální drama ovlivněné filmařskými postupy "cinema verité". Sociologický aspekt filmu promlouvá i bez naturalistických dialogů, pouze z chování postav. Je to do značné míry řeč těla, která vypráví příběh. Mimika, gesta, proxemika jsou zabírané ruční „dokumentární“ kamerou, to vše dodává pocit autenticity. Tento filmový vztah -Huppert a Depardieu- určitě nebude nejběžnější romantika co jste kdy mohli vidět. To je ale jen plus. Nebude to asi ani nejhlubší sonda do sociální propasti mezi proletářem a příslušnicí střední vrstvy. Filmu se ale i tak povedlo zachytit kus pravdy. 👍 Produkce: Gaumont(26.1.2017)

 • kaylin
  ***

  Nevím, co jsem od tohoto filmu očekával, ale podle všeho ne to, co jsem dostal. To herectví, které místy vypadalo hodně improvizovaně, stejně jako režie, mě prostě nedostalo, a to je pravda, že byl Gérard opravdu hodně dobrý. Několikrát jsem se přistihl u toho, že mě vlastně ani dění moc nezajímalo a já jsem koukal jinam. Tohle nesvědčí o tom, že by mě film dostal.(24.11.2015)

 • mortak
  ****

  Jeden z nejlepších filmů navazující na "cinema verité". Banální příběh obyčejné dívky, která způsobně projde vzdělávacím systémem a přitom sní o ideálním chlapovi. Najde si hodného, pracovitého, ale ten ji nudí, a tak odejde k navenek silnému flákači, který je vlastně slabochem žijícím ze dne na den. Chtěla by je mít oba v jednom, Andrého zázemí a peníze, Louisovo silácké nicnedělání a celodenní milování. Sex je pro ní nutností, protože jenom v něm cítí blízkost, jinak se topí v nejistotě a úzkostech. Není schopna za sebe převzít odpovědnost a logicky končí u muže, který je stejný jako ona. Skvěle civilně zahrané, banálnost dialogů přesně odpovídá myšlení hrdinů-životních outsiderů. Pozor! Nutné sledovat v originále, český dabing je neskutečně špatný.(29.1.2010)