Timelock

Steve Adcock

Barnet Bain, John Eyres

Scénografie:

John Zachary

Zajimava akcni scifi variace krome Speakmana je tu i stary pardal Kove film delany stylem jakym uz se to dneska nedela coz je skoda Jeffa jsem vzdycky zral a toto je lepsi nez to v cem ucinkoval pozdeji(21.1.2012)

• klerik

Trošku preceňované béčko. Úvod je zúfalo nezaujímavý, až keď sa trochu vyprofiluju traja zlý-zlý záporáci, začne to byť zaujímavé. Ale keďže hlavným hrdinom je žena a jej hláškjúci sidekick moc charizmy (ani herectva) nepojal, je to celé trochu rozpačité. Keďže chýba poriadny chlapský hrdina, pôsobí odľahčenie príliš komediálne a v celkovom výsledku nesúrodo. Navyše film je hrozne komorný a klaustrofobický (v tom horšom slova zmysle). Takto spätne mi príde ÚTEK Z MS-1 ako fajn zábava. Timelock je asi na úrovni FORTRESS...(4.6.2016)

• SeBig

Utahaná scifi nuda. Hlavni "hrdina" ? nebo co to bylo mi chováním připomínal Shaggyho ze Scooby Doo, protože hlas a strašpytel. Záporáci nic, akorát se tam zabíjej mezi sebou a ten nejvetší hajzl vypadá jak největší dement, protože má na hlavě tak dementní příčesek, že hrůza. Jedna hvězda za zajímavý nápad popravy: pověsit na řetez a nechat umrznout ve sněžný vánici. A ten konec? Ja trochu ale očekával, že tam daji nějakou sračku, ale až takovou hovadinu? No(8.10.2016)

No nevím. Nevím, zda jde zrovna tenhle film označovat za klasiku. Pro mne je to dílko, kterých v 80 a 90 letech vznikali stovky. Ano dnes už má pro milovníky žánru svoji retro hodnotu, ale pro mne osobně nejde o nic závratného. Film, který se zvládl natočit v jednom ateliéru v určitě nikterak zázračném rozpočtu, ani nemohl dopadnout jinak. Navíc s celkem mizernými triky i na dobu vzniku a ještě mizernějším scénářem. Je toho moc, co člověku až rve oči, ale vrchol asi je naivita příběhu. Odvážná blondýna na straně dobra a neschopný jeliman, který ji doprovází. Zlo zastupuje pseudo samuraj s azbestovou kůží a ještě větší magor, vytažený nedávno z lednice, respektive z řetězu v průvanu. Do toho tlupu chaoticky pobíhajících basmanů a to vše v temných kulisách chodeb a místností vesmírného lapáku. Děj jednoduchý, výsledek podprůměrný. Dám průměr, jen vzhledem k retro stáří snímku. 40%(22.12.2015)

• Hapretor

Skoro nekoukatelné.(28.3.2017)