poster

Timelock

Sci-Fi

USA, 1996, 90 min

Režie:

Robert Munic

Kamera:

Steve Adcock

Producenti:

Barnet Bain, John Eyres

Scénografie:

John Zachary
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Wacoslav1
  ***

  Zajimava akcni scifi variace krome Speakmana je tu i stary pardal Kove film delany stylem jakym uz se to dneska nedela coz je skoda Jeffa jsem vzdycky zral a toto je lepsi nez to v cem ucinkoval pozdeji(21.1.2012)

 • klerik
  **

  Trošku preceňované béčko. Úvod je zúfalo nezaujímavý, až keď sa trochu vyprofiluju traja zlý-zlý záporáci, začne to byť zaujímavé. Ale keďže hlavným hrdinom je žena a jej hláškjúci sidekick moc charizmy (ani herectva) nepojal, je to celé trochu rozpačité. Keďže chýba poriadny chlapský hrdina, pôsobí odľahčenie príliš komediálne a v celkovom výsledku nesúrodo. Navyše film je hrozne komorný a klaustrofobický (v tom horšom slova zmysle). Takto spätne mi príde ÚTEK Z MS-1 ako fajn zábava. Timelock je asi na úrovni FORTRESS...(4.6.2016)

 • SeBig
  *

  Utahaná scifi nuda. Hlavni "hrdina" ? nebo co to bylo mi chováním připomínal Shaggyho ze Scooby Doo, protože hlas a strašpytel. Záporáci nic, akorát se tam zabíjej mezi sebou a ten nejvetší hajzl vypadá jak největší dement, protože má na hlavě tak dementní příčesek, že hrůza. Jedna hvězda za zajímavý nápad popravy: pověsit na řetez a nechat umrznout ve sněžný vánici. A ten konec? Ja trochu ale očekával, že tam daji nějakou sračku, ale až takovou hovadinu? No(8.10.2016)

 • Rakosnicek77
  ***

  No nevím. Nevím, zda jde zrovna tenhle film označovat za klasiku. Pro mne je to dílko, kterých v 80 a 90 letech vznikali stovky. Ano dnes už má pro milovníky žánru svoji retro hodnotu, ale pro mne osobně nejde o nic závratného. Film, který se zvládl natočit v jednom ateliéru v určitě nikterak zázračném rozpočtu, ani nemohl dopadnout jinak. Navíc s celkem mizernými triky i na dobu vzniku a ještě mizernějším scénářem. Je toho moc, co člověku až rve oči, ale vrchol asi je naivita příběhu. Odvážná blondýna na straně dobra a neschopný jeliman, který ji doprovází. Zlo zastupuje pseudo samuraj s azbestovou kůží a ještě větší magor, vytažený nedávno z lednice, respektive z řetězu v průvanu. Do toho tlupu chaoticky pobíhajících basmanů a to vše v temných kulisách chodeb a místností vesmírného lapáku. Děj jednoduchý, výsledek podprůměrný. Dám průměr, jen vzhledem k retro stáří snímku. 40%(22.12.2015)

 • Hapretor
  *

  Skoro nekoukatelné.(28.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace