Reklama

Reklama

Nepřestávej dýchat

(seriál)
  • USA Keep Breathing
Trailer

VOD (1)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Kdesi v kanadské divočině havaruje malé letadlo a jediná přeživší se musí poprat s živly i vlastními démony, aby zůstala naživu. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (50)

ReichelTomas 

všechny recenze uživatele

Z popisu epizody 5: „Vzpomínky z mládí jí cestou někdy pomáhají a někdy ji spíš zdržují.“ Ono ty vzpomínky nezdržují jenom ji. Bohužel teda (ale extrémně moc) zdržují děj. Kdyby se komplet všechny vzpomínky vystřihly a ze série by se udělal cca padesátiminutový film, přičemž by se celá první epizoda klidně mohla nechat tak jak je, tak by to mohlo být na 4 hvězdičky. ()

HappyDeath 

všechny recenze uživatele

Hoši hoši hoši, tak tady vidím velký špatný. A kdybych na to nekoukal při práci, tak to fakt nevidím do konce.  Kobra docela dobrá, výhledy kanadské divočiny taky ale tím to hasne. Veškeré přemýšlení "jak přežít" stojí za starou belu. A kdybyste to potřebovali vědět, má hodně psychických problémů.... to bylo taky nesmírně důležité :D Asi jediné ponaučení které je potřeba si z toho vzít je: I když seš prostě a jednoduše vymletý a neumíš uvažovat logicky, tak se nevzdávej. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele

STRATA ČASU...jeden z najzbytočnejších seriálov, aký bol kedy natočený. Po úvodnej sebaukájacej vsuvke pre liberálnych trotlov o zlých bielych bububu ujoch, mladej sebavedomej strašne silnej klitorisáčke, pochopiteľne z multikulti páru a jej dysfunkčnej rodine a o tom ako ona je tou najpracovitejšou ženou (aký to kontrast s realitou keď ja, biely utláčaný muž strávim v práci 21 z 22 dní počas leta a klitorisáčky z friendlistu na Fakebuku dávajú storky ako sedia či ležia hore pičou a nič nerobia) sa dočkáme trápneho pokusu o survival film bez štipky nápadu a akcie s takým množstvom flashbackov že ich dĺžka prevyšuje hlavný príbeh a tým pádom je všetko zle. Za niekoľko dobrých záberov prírody a príjemnú hudbu, miestami solídnu kameru zhovievavé 2*, zostrihať to na 75 minút bol by to podpriemerný film, takto je to veľmi slabý seriál. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele

Tak tady fakt nic. Opravdu nečekejte nějakej survivor o tom, jak se borka po pádu letadla snaží dostat zpět do civilizace. Žádný Bear Grylls nebo Na ostří nože se opravdu nekonají. Tady hrají jim vnitřní pochody, a to je prostě tragédie. Všudypřítomné flashbacky totálně o ničem a typka je každým dílem protivnější. Nemluvě o zbytečnosti všeho toho okolo, kdy je asi jasné, že tvůrci prostě na pořádnou akci neměli peníze, tak museli zalepit čas co možná nejlevněji. ()

slovan.mma odpad!

všechny recenze uživatele

Akože nebudem vás zasadne spolierovat. Ale trochu si neodpustím.  Keď údajne právnicka(ergo inteligentný človek) chodí plávať oblečená a obuta!!! a to ma iba jedno oblecenie(to co ma na sebe), tak vypínam seriál a idem o dum dal. To sa proste nedá pozerať. Ze survival seriál? No skúsil som prežiť brain damage tvorcov, ale neprežil som ani prvy diel. Ľuďom čo očakávajú aspoň štipku racionálnych krokov od postáv v scenári silno neodporúčam. ()

Galerie (101)

Reklama

Reklama