Reklama

Reklama

Nepřestávej dýchat

(seriál)
  • USA Keep Breathing
Trailer

Epizody(6)

Obsahy(1)

Kdesi v kanadské divočině havaruje malé letadlo a jediná přeživší se musí poprat s živly i vlastními démony, aby zůstala naživu. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (48)

sofiapetra 

všechny recenze uživatele

Chytilo mě to za srdce a prožívala jsem to celé s ní. Ale určitě to mohlo mít o dva díly méně a je pravda, že pátý díl byl celý doslova slepený ze vzpomínek a ten byl vážně k neprežití😀. Chlápci tomu dávají hromadně odpad, takže oni opravdu cílovka nejsou. Ale čučí na to, protože ta Robinsonka je moc hezká... ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Pozitiva: Krásná M. Barrera, nádherná příroda, super medvěd, který se aspoň choval jako medvěd. Negativa: V podstatě vše ostatní. Flashbacky nevadily tolik , i když jich fakt nemuselo být tak moc. Víc mě trápilo, ba až sralo, že takto inteligentní a vzdělaná dospělá žena postrádá naprosto všechny základní pudy sebezáchovy. Jak je tento seriál dobře a umně natočený, jde především o stručný návod, jak co nejdříve umřít, a to hned několika způsoby - pády, sežrání, utonutí, umrznutí, otrava, .... škoda, hrozná škoda... znovu ne. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele

STRATA ČASU...jeden z najzbytočnejších seriálov, aký bol kedy natočený. Po úvodnej sebaukájacej vsuvke pre liberálnych trotlov o zlých bielych bububu ujoch, mladej sebavedomej strašne silnej klitorisáčke, pochopiteľne z multikulti páru a jej dysfunkčnej rodine a o tom ako ona je tou najpracovitejšou ženou (aký to kontrast s realitou keď ja, biely utláčaný muž strávim v práci 21 z 22 dní počas leta a klitorisáčky z friendlistu na Fakebuku dávajú storky ako sedia či ležia hore pičou a nič nerobia) sa dočkáme trápneho pokusu o survival film bez štipky nápadu a akcie s takým množstvom flashbackov že ich dĺžka prevyšuje hlavný príbeh a tým pádom je všetko zle. Za niekoľko dobrých záberov prírody a príjemnú hudbu, miestami solídnu kameru zhovievavé 2*, zostrihať to na 75 minút bol by to podpriemerný film, takto je to veľmi slabý seriál. ()

SniperG1 

všechny recenze uživatele

Za normálních okolností bych se tomu vyhnul obloukem, ale manželka má tenhle typ survivalu docela ráda, doma jedna TV a tak co jsem měl dělat, že? :-) No hrozná nuda, prolínání časových smyček katastrofální, bez sebemenší akce a napětí, zoufalost...Ale abych úplně jen nehanil, tak prostředí se povedlo a Melissa Barrera Martínez není úplně k zahození. Nakonec jsem rád, že manželka potvrdila moje dojmy...(až na Melissu samozřejmě)... příště vybírám Já... :-) 25% ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Trochu nepochopený touchy feely survival, který není klasickým dobrodružným thrillerem tak, jak by člověk původně očekával, ale spíše jakási psychologická terapie, kde se v harmonii potkává minulost a přítomnost, fikce a realita, v příběhu o vyrovnávání se s vlastními traumaty. Je to sice děsně uhlazené a doslovné, ale v téhle rovině to funguje vcelku dobře. Survival fanoušky to ale asi moc neuspokojí. Krom toho, že je to přehlídka základních žánrových klišé bez větší přidané hodnoty, tak i hlavní hrdinka je klasický ufňukaný mileniál s nijak zvlášť vyvinutým... ehm, pudem sebezáchovy (jinak ehm... bez výhrad), což je sice hezky realistické a divák, jako já, se s tím lehko ztotožní, ale zároveň to umí být taky pěkně frustrující (bo já, tss, internetový odborník na všechno, bych takové cypoviny určitě nedělal ofc). Není to úplně zlý seriál. Je to záležitost, která dost kašle na nějaká žánrová očekávání a jde si cestou, jež rozhodně nesedne každému. Už jen ten silný ženský režisérský otisk o lecčems vypovídá. ()

Galerie (101)

Reklama

Reklama