poster

Noche de los mil gatos, La

 • anglický

  Night of a 1000 Cats

 • anglický

  Night of a Thousand Cats, The

Horor

Mexiko, 1972, 93 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • hladass
  ***

  Myslím, že tenhle mexický kus moc lidem nesedne... Nápad je dobrý, atmosféra sem tam docela slušná a prostředí sympatické, ale obrovské množství zbytečných a zdlouhavých scén bez jakýchkoliv dialogů, tenhle kousek neuvěřitelně shazuje... Zkrátit film na půlhodinový kraťas, jednalo by se určitě o výborný kousek, ale s takovou stopáží to pro mě je lehké zklamání, čekal jsem prostě mnohem víc... Ale jako celkem neznámá raritka na jedno podívání určitě neurazí...(23.8.2012)

 • Ten Druhy
  ***

  Protagonistom je svojrázny milionár a playboy (hrá ho Hugo Stiglitz). Posteľou v jeho luxusnom sídle prejde mnoho nádherných žien. Ich hlavy ako trofeje uchováva vo formaldehyde, ostatkami zase kŕmi mačky. A to je v skratke základná konštrukcia filmu. Cardona Jr. sa natoľko utápa v luxuse a ženskej kráse, že som chvíľami nadobúdal pocit, že pozerám reklamu. Množstvo reklám za sebou. Občas sa podarí vyčariť aj mrazivý moment, ale viac ako krvavé scénky vyniknú dekorácie a prostredie. Tentoraz hodnotím predovšetkým nápad, ktorý vôbec nebol zlý.(28.2.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace