Krvavý únos

Akční / Thriller

USA, 2003, 90 min

• Rhed

Ach jo. Správní američtí hoši s newyorským drsňákem v čele a zásadně zásadovitým senátorem za zády porazili na hlavu špatné muslimské hochy. Pilot-geroj, krásná letuška a přemoudřelý americký potěr samozřejmě nesmějí chybět. Po shlédnutí filmu jsem si utíral slzy a modlil se k praporu z hvězd a pruhů. Odpad však nelze dát, Eli Danker hrál skvěle a vyboxoval čestný bod.(28.3.2009)

• slovan1

Výborná parodie. Kde jinde teroristi drží spolu, zde se navzájem hadaji a střili po sobě taserem, kde normalně pilotuje aspoň těhotná ženska, zde malý kluk... :-D No a to není konec. Majster ér maršál se nepozorovaně ze sedačky dostane až ke kokpitu a žádny z 6 terorisu si toho nevšimne... Film plný nesmyslů a nelogičnosti v čele s AK-47 v rukách americké speciální jednotky ( a to nejen v době, kdy jsou převlečení za arabáky). Musim taky zmínit animaci jak z omalovánky, to bylo něco. No a nakonec mě uzemnila hláška typu: "mám málo informaci... prezident bude chtít vědět, kterou zemi má vybombardovat...!" :-D Tohle jednoznačně nemůže spadat do kategorie akční thriller ale spíš komedie a za to, že jsem se fakt bavil dávam 2 hvězdy.(9.2.2011)

• Sir-Filip

Nerad hodnotím slabé filmy, ale tady si prostě nemůžu odpustit. Chraň Vás bůh dívat se na "Air Marshal" !!! a to platí i v případě, že jste ateisté!!! Soubor či spíše snůška všeobených klišé v kombinaci s absurdním příběhem je na mě opravdu moc. Nikdy bych si nemyslel, že film o uneseném letadle může být až tak špatný, ale zjevně může. Zdá se, jakoby si snímek vybral ze všech ostatních filmů jen to nejhorší a spojil to v sobě tak, aby vytvořil dokonalou krupici. Tohle je ale krupice, která se jíst nedá. Herci ve svých rolích působili jako soubor ochotníků !!! Film měl sice hlavu a patu, ale obě části byly velmi bolavé. Viděl jsem už hodně špatných filmů, ale být tohle ten první, který v životě vidím, musel bych NENÁVIDĚT film!!! Takže pokud se chcete vyloženě nudit tak jako jste se ještě nikdy nenudili, pusťte si tohle. Nezklame Vás to!!! "ENJOY IT !!!"(7.2.2010)

• Johannez

Posledních 20 minut jsem strávil v nekonečném záchvatu smíchu - vynikající parodie na všechny letadlové filmy, která byla bohužel myšlena vážně. V každém případě se bulharským teroristům jejich záměr nepodařil. Ještě, že hlavní hrdina si dítě už udělal dopředu, protože po dvou mohutných terorkopancích už asi žádný dalši Air Marshal Jr. nebude.... škoda, těšil jsem se na další díly! ;-)(4.1.2013)

• h.madlenka

Moje hodnocení vychází z toho, že jsem se celkově docela dobře pobavila (kombinace triků, které působí dojmem, že byste je zvládli taky, typicky americké silácké řeči a snad všech klišé akčních filmů, která vás napadnou). Celkově je to typické americké béčko až céčko, snažící se reagovat na události ze září 2001.(9.2.2011)

• - Natáčení probíhalo v bulharské Sofii. (Terva)