Show se uskutečnila 2. července 2022 v MGM Grand Garden Arena (Las Vegas, Nevada). Na kartě se sešlo šest zápasů.
1) Alexa Bliss vs. Asuka vs. Becky Lynch vs. Lacey Evans vs. Liv Morgan vs. Raquel Rodriguez vs. Shotzi (Women's Money in the Bank Ladder Match)
2) Theory vs. Bobby Lashley (United States Championship)
3) Bianca Belair vs. Carmella (Raw Women's Championship)
4) The Usos vs. The Street Profits (Undisputed Tag Team Championship)
5) Ronda Rousey vs. Natalya (SmackDown Women's Championship)
6) Drew McIntyre vs. Madcap Moss vs. Omos vs. Riddle vs. Sami Zayn vs. Seth "Freakin" Rollins vs. Sheamus vs. Theory (Men's Money in the Bank Ladder Match) (TheSpearCZ)

papadoce

Becky Lynch vs Asuka vs Liv Morgan vs Raquel Rodriguez vs Shotzi vs Lacey Evans vs Alexa Bliss, ja ti vám neviem, Money in the Bank match začína strácať na atraktivite a nepomohla tomu ani úžasná Alexa či výborné wrestlerky ako Asuka či Becky, dávam 3* ale obe oči prižmúrené, fakt. Theory vs Almighty Bobby Lashley, výborná atmosféra výborná showka, fanúšikovia vždy potrebujú nenávidieť, dávam 5*. Carmella vs Bianca Belair, kebyže hodnotím Carmellin outfit a pohyby, tak som odkrvený až po palce na nohách, ale ak teda budem predsa len hodnotiť zápas tak také obyčajné 4*. The Usos vs The Street Profits, atmosféra parádna, len trochu moc sa v istom momente sústredili na šaškovanie a nie na zápas, nič to nemení na tom, že to bolo superské, 5*, Toto bol zápas večera. Natalya vs Ronda Rousey, to čo strašné mala na sebe Natalya ty kokos??? Vyzerala jak keď ide vrece zemiakov do cirkusu alebo jak oblečený súdok piva, to bolo až ponižujúce, zápas za skromné 4*. Ronda Rousey vs Liv Morgan, superské 5*. Riddle vs Seth Freakin’ Rollins vs Omos vs Madcap Moss vs Sami Zayn vs Sheamus vs Drew McIntyre vs Theory, o triedu lepši než ženský MITB, ale ten vopred známy koniec ach bože, dávam 4*. Štyri ženské zápasy z celkových siedmych je až moc. A tiež je škoda, že po väčšinu večera sa dali výsledky predpokladať. Ale inak slušná PPV. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Gotta Get That“ od Def Rebel. (TheSpearCZ)