We're Outta Here!

Ramones: We're Outta Here!, The

Dokumentární

USA, 1997, 150 min

New Yorkská hudobná skupina Ramones sa stala mojou srdcovou záležitosťou. Ich piesne počúvam, keď sa zabávam, keď sa nudím, keď mi nie je zrovna najlepšie, keď šoférujem, keď pijem, keď pracujem, keď žúrujem, keď fuckujem... Ramones sa stali pevnou súčasťou mojej osobnosti. Táto skupina ma natoľko oslovila svojou tvorbou, že som na nej zostal nevyliečiteľne závislý. Milujem Ramones!!! Dokumentárny film "We´re Outta Here!", ktorý bol natočený ku príležitosti ukončenia ich dlhoročnej kariery je pre mňa mimoriadne vzácnou punk rockovou relikviou. *****(8.3.2016)

Dokument o Ramones, cca 22 písniček z různých show během celé jejich kariéry, plus rozhovory s členy kapely: Johnny, Joey, Marky a C.J. A různí další hudebníci, filmaři, přiznivci. Hey Ho, Let's Go!(2.9.2010)

Dokument o legendárnych Ramones , obsahuje koncert, rozhovory + špeciálnych hostí na koncerte, záznamy zo "skúšky", záznamy z TV relácií. Proste dokument, ktorý nesmie chýbať vo filmotéke pravého fanúšika Ramones.(5.9.2011)