Reklama

Reklama

Poslední cesta

  • USA Paradise Highway (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Aby zachránila život svému bratrovi (Frank Grillo), řidička kamionu Sally (Juliette Binoche) neochotně souhlasí s pašováním nezákonného nákladu: dívky jménem Leila (Hala Finley). Zatímco Sally a Leila zažívají nebezpečnou cestu přes státní hranice, zarputilý pracovník FBI (Morgan Freeman) se jim vydává na stopu, odhodlaný udělat vše, co je potřeba, aby ukončil obchodování s lidmi – a přivedl Sally a Leilu do bezpečí. (mikki089)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (6)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Hviezdne obsadené k smrti nudné béčko, ktoré asi malo hlavne stáť na postupne vznikajúcom vzťahu medzi hlavnou hrdinkou a malým dievčatkom, ktoré sa stanú spojencami proti svojej vôli v špinavej hre obchodovania s deťmi. Ale táto línia nefunguje. Decko je otravné, Juliette Binoche tu vyzerá fakt hnusne a tak to už nezachráni ani stará flinta Morgan Freeman so svojím priblblým parťákom, ktorý celý prípad vyšetrujú. Možno pri žehlení to nejaká žena vydrží sledovať bez pretáčania, keď to pôjde na Hallmarku, ale fakt ruky preč od toho. 3/10. ()

JohnSmith 

všechny recenze uživatele

No, těžká nuda, stejně jak byl těžkj ten kamion. Nemá to absolutně žádné tempo. Jediné na co se dá dívat, jsou scény s Freemanem. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Juliette Binoche řídí kamion a má bráchu Franka Grilla ve vězení.Aby ho ochránila před gangem, který mu jde po krku je donucena k pašování. Všechno se změní ve chvíli, kdy Juliette zjistí, že pašovanou "věcí" je asi dvanáctiletá dívka. Paradise Highway je solidně obsazené, ale jinak klasicky podprůměrné béčko, které se jednoho dne bude vyjímat po dvaadvacáté hodině třeba na Prima Cool. Krom Binoche, která prakticky nesleze z obrazovky má zbytek osazenstva spíš epizodní role a kdo se třeba těšil na větší porci času pro Grilla, tak bude zklamán. Morgan Freeman sice dostal času trochu víc, ale ani tam to není žádná sláva. Jako celek to pak nezachrání ani finální, leč celkem očekávaný zvrat...40% ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Hloupe, dlouhe, pomale, nepresvedcive, s dobrym obsazenim a dobre myslene melodrama bez velkeho vypravecskeho napeti. Promrhane talenty dvou velkych hercu. Divim se, ze Binochetova hraje tuto postavu v tak nudnem filmu. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

One way or another v modernejšom štýle, tak táto záverečná pieseň bola tým najlepším z filmu a to tu máme dve herecké hviezdy. Asi natočené len pre nich, aby si ešte zarobili. Samá nudná konverzácia, film je takmer bez akcie a utečie pomalšie ako pozeranie sa na schnutie farby. To je pri takom pivku aj oveľa zábavnejšie. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama