Bates Motel (TV film)

Horor / Komedie / Drama

USA, 1987, 90 min

Poté co byl Norman Bates usmrcen ve vězení(tedy aspon myslím) tak jeho dům dostane jeho synovec, ten je takový plachý. Když se tam dostane tak se zdá že Bates není úplně pryč. Typické béčko přižívající se na kvalitní značku. Ale tentokrát je to moc pěkné. Chvíli ze začátku jsem myslel že koukám na duchařinu ale ne. Je to spíše mysteriózní. Pro fanoušky Psycha slušná alternativa, pro ostatní nejspíše nuda. Ale já byl spokojenej.(12.12.2010)

• Majoslav11

Zo začiatku naozaj slušná nuda. Vlastne takmer celý film. Z letargie ma vytrhli len udalosti po príchode prvého zákazníka a vtipný koniec v štýle Scooby Doo. Hlavný hrdina je celkom sympaťák. Inak nič. Celkom milé doplnenie pre fanúšikov Psycho série ale kvalitatívne slabé.(7.6.2016)

• Shanen29

Opravdu nerozumím tomu,proč vlastně tento film byl natočen.(28.6.2018)

• Vishnar

Norman zemřel. Starý, opuštěný, zapomenutý a v ústavu. Jenže nesmíme zapomenout na Alexe. S ním se v ústavu seznámil, skamarádil (i když byl Alex jenom kluk) a celkem mu nahradil otce. Po Normanově smrti spadl motel i s domem Alexovi do klína. Z blázince je propuštěn a vydá se rekonstruovat nově nabyté dědictví. Pomáhá mu mladá dívka a jeden starousedlík. Musí se vypořádat s místními podvodníky a taky, jak to tak vypadá, s ne zcela zapomenutou minulostí. Je matka stále živá nebo není? Je to taková televizní b film, ale člověk se vždy rád podívá znovu do pokojů motelu nebo se projde chodbami domu. Závěrečné odhalení je skoro ve stylu Scooby Doo.(15.1.2012)

• Bud Cort

• - Film je pilotním dílem plánovaného seriálu, který nebyl nikdy vysílán. V roce 2013 vznikl seriál se stejným názvem, který se dějově vrací před Hitchcockův první díl série. (jakear)