poster

Smrtící chlad

 • USA

  Dead Cold

Akční / Drama / Thriller

USA, 1996, 91 min

Režie:

Kurt Anderson

Scénář:

Richard Brandes

Kamera:

M. David Mullen

Producenti:

Richard Brandes

Scénografie:

Brian F. McCabe

Kostýmy:

Nadine Haders
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • ricci.s
  ***

  Klasický thriller s malým počtom postáv (čiže aj malým počtom vrážd) a viacerými zvratmi, ktoré sú žiaľ dosť predvídateľné, vrátane záveru. Žiadna sláva, ale pekné prostredie (zasnežená krajina, vlk) a obstojné herecké výkony to zachraňujú.(1.2.2011)

 • Wacoslav1
  **

  Kurt Anderson mel zustat v akcnim zanru tohle je jenom prumernej thriller neni nejhorsi mozna bych dal i za tri hvezdy ale musim to automaticky o jednu snizit aby ten ratting trochu spadnul za co proboha70 procent?! vic nez vsechny ty uzasny akcni pecky co predtim Anderson natocil takze na rovinu myslite to opravdu vazne nebo je to sranda?!(5.11.2011)

 • matestlust
  ***

  Pohodový thriller, s klasickým duchem své doby, lacinějším, ale dobře vynaloženým, rozpočtem, s fajn atmosférou a celkem sympatickým hereckým obsazením. Devadesátá léta byla plodná na thrillery tohoto stylu, Dead Cold určitě neurazí a naopak, potěší fanoušky nenáročných béček. 3,5 *(22.1.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace