Kendall (Alexandra Paul) dokončila školu, chodí do práce, která jí nenaplňuje a svůj zahálčivý život si zpestřuje snad jen mlsáním a cigaretami. Poté, co je přepadena a jen souhrou náhod vyvázne bez vážnější újmy, vyhledá nejbližší fitness centrum, aby zlepšila svou bídnou kondici. Šampionka v kulturistice Nadine (Sandahl Bergman) vidí v mladé dívce velký potenciál a rozhodne se ji podpořit v nové životní cestě ve znamení profesionálního bodybuildingu. (J.Connor)

J.Connor

Raritní kousek z mého oblíbeného labelu Guild home video. Film naprosto nevzrušivou formou vypráví příběh líné holky, která začala posilovat, což její nový kluk a otec těžce nesli. Je tam tak málo hlubších linek než ta o tom fitku a překonání se k výkonům, že začínám mít pochyby jestli to není celé jen nějaký promo film zaplacený buď Ministerstvem zdravotnictví USA (jez zeleninu, nekuř!) nebo náboráři do fitek a na kulturistické soutěže (v miniroličce uvaděče na souteži Miss Physique USA Franco Columbu). Filmu se nicméně nedá upřít jistá neopakovatelná retroatmosféra, kterou živí záběry na upocené cvičenky v dobových hadrech v rytmu sladkého synťákového popu a celkově je film v rámci možností profesionálně natočen, ale televizní sláma mu halt čouhá z bot. V hlavní roli plavčice Stephanie z Pobřežní hlíkdy, ve vedlejší má oblíbenkyně Sandahl Bergman, u níž je mi s podivem, že po takovém hitu jakým byl Conan, si na další roli počkala dost dlouho, a to ještě v tomto špektáklu. ()