poster

Pošťák

 • Kanada

  The Paperboy

 • Kanada

  The Paper Boy

Horor / Thriller

Kanada, 1994, 97 min

Režie:

Douglas Jackson

Kamera:

Rodney Gibbons

Producenti:

Franco Battista

Střih:

Yves Langlois

Scénografie:

Perri Gorrara

Kostýmy:

Trixi Rittenhouse
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • ricci.s
  ***

  Dosť podcenený horor, a pritom to vôbec nebolo zlé. Vraždiaci psychopatickí spratkovia ma totiž ešte nesklamali, a tento tu bol bombový. Tie jeho hysterické výlevy, záchvaty, grimasy, zvuky, ktoré vydával, škriekanie, proste komédia, tak som sa už na zabijakovi dlho nebavil. Herecké výkony boli na veľmi dobrej úrovni, fagan zamordoval každého, kto mu stál v ceste, dokonca neušetril ani bezbranné dôchodkyne. Chovanie postáv bolo mimo, to áno (napríklad nechápem, prečo ho hlavná hrdinka neposlala do pekla už omnoho skôr, mne keby bez pozvania vkročil do domu, tak by to schytal poriadne). Ale bavil som sa, určite jeden z lepších kúskov z nevýrazných 90. rokov. Keby ma aspoň trochu nadchol aj záver, ktorý vyslovene pokazili, ešte by som niečo prihodil. Na Mikeyho či Dobrého synčeka sa to však nechytá.(7.9.2012)

 • Musak
  odpad!

  Klasické schéma: mladý kluk, nikdo ho nepodezřívá i přesto, že je od začátku nad slunce jasné, že je to právě on. Navíc chování všech je tak maximálně nepřirozeně dementní, až to vypadá, že si tvůrci dělají z diváka srandu. K tomu se přidají technické nesmysly, např. když Brenda spadne s konstrukcí, kterou Johny povolil, tak by mě docela zajímalo jak ji povolil a pak slezl dolů tak, aby sám nespadl.(9.8.2005)

 • Mark1983
  ***

  Pošťák má spíše thrillerový děj,než hororový,ale jinak,i když se nejedná o nic extra,se jedná o průměrný film,od kterého neočekávejte neočekávané.(21.2.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace