Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Popová hvězda Jocelyn (Lily-Rose Depp) se setkává se záhadným majitelem nočního klubu Tedrosem (The Weeknd), který ji pomůže naplno rozvinout její hudební potenciál. (HBO Max)

Recenze (28)

Anet21 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

⚪To, čo je v dnešnej presexualizovanej dobe naozaj potrebné, je ďalšia presexualizovaná séria, ktorá stavia len na opulentných obrazoch a kamere a v obsahu je to nula celých nula nula. V podstate ešte o triedu horšia Eufória.⚪ Režisér sa úplne máča vo svojom pocite jedinečnosti a tvorivej dokonalosti už dlhšiu dobu, k scenáru druhej sérii Eufórie nikoho nepustil a vyzeralo to ako vyzeralo, tu bude postup asi obdobný.⚪Obsah treťotriedny, presah hraný a pseudo, motívy všetko to, čo divák už videl, nutno dodať, že aj lepšie spracované. Tak, v tom Hollywoode majú hviezdičky ťažký život, je to tam zvrátené a vzťahy hrané? No kto by toto povedal, hneď o tom v tejto elementárnej rovine treba nakrútiť seriál. Najlepšie aj s nejakým známym spevákom v hlavnej úlohe, ktorý síce hrá obyčajne ako každý iný herec, ale kvôli tomu, že je známym spevákom si z neho zákonite všetci sadnú na zadok, nie?⚪No, ani nie. Plus, všetky sexuálne vsuvky pôsobia tak samoúčelne, až sa divák pýta, či je ten režisér naozaj taký neschopný, alebo len samoľúbi.⚪Jediný poznatok z toho seriálu je, že dcéra Vanessy Paradis sa na ňu celkom podobá, aj keď určite nemá tak jemný vzhľad ako mala za mlada ona, a tiež ako jej matke jej nerobí problém vyzliekať sa priamo na kameru. Holt, jablko ďaleko nepadá.⚪ ()

kingik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tati a mami, nedívejte se na tento seriál! V první epizodě ukazuji odhalené poprsí, v jednom kuse mně stojí bradavky, masturbuji, vzrušuje mě škrcení a jako bonus mám sperma na obličeji. Nějakou dobu bude dobré, když se Lily-Rose Depp nebude ukazovat Johnny Deppovi a Vanesse Paradise na očích, aby ji nevydědili. Skandální ze všech nejskandálnějších seriálů je na světě. Jistě to tedy platí pro ty diváky, kteří v životě neviděli porno, načež se jejich největším erotickým zážitkem staly odhalené nohy fotbalové jedenáctky na hřišti, výstřih mladé brigádnice při prodeji zmrzliny a holé ruce statné řeznice ve výseku masa. Divák se musí pousmát nad tím, jak početná skupinka impotentních prudérních diváků seriál bojkotuje. Na Lily-Rose je přece božský pohled. Postava vysoustružená, přírodní poprsí a zadek k nakousnutí. A že ji The Weeknd drobátko nasadí v jedné scéně kyslíkovou dietu, to už jsme přece viděli daleko horší věci. Tím nejpodstatnějším je, že se mladá herečka slavných rodičů po tomhle seriálu může definitivně prosadit a stát se idolem. Má k tomu všechny předpoklady. Její zpěvačka to v první epizodě vzala pěkně od podlahy. Sam Levinson její úvodní vystoupení řídil velmi dobře. A navnadil spolu s hlavní aktérkou na další epizody. 10/10 ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jasně, měla už v tu dobu za sebou dvě pavoučí dobrodružství, ale dosud dětskou hvězdu Zendayu udělala až Levinsonova Euforie. Také filmová kariéra Lily-Rose je zatím hodně dietní (holt nestihla tátovu silnou éru), nicméně je jasné, že The Idol ji vystřelí nahoru. Protože je skvělá. Fetišisticky ji sledujeme od samého začátku, hned prvním záběrem si ona i Sam Levinson diváka dokonale omotá kolem prstu. Bradavky musejí ven, takže puritána je třeba zavřít na záchod, ovšem někým zveřejněná fotka se spermatem na obličeji už je pro tým poradců a manažerů, kteří ji bedlivě sledují při trénování taneční sestavy, větším soustem. Určitě se budeme snažit dostat hlouběji (někdo doslova) k ústřední Jocelyn, která evidentně bojuje se svými démony (nejasný vztah k mrtvé matce, pochybnosti o sobě, vrtkavost vztahů k vlastnímu týmu…). Uvidíme, jak se tenhle pokus o satiru showbyznysu rozjede. ()

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Jak mě Euforie neoslovila, tak tady v té zhoubnosti cítím potenciál hned od začátku. Jasně, je to taková prvoplánová "in your face" provokace, a jestli se to na konci ukáže jen jako hloupá glorifikace bez většího plánu, budu dost zklamanej. Nějak se mi ale nechce věřit, že by byli v HBO tak hloupí. Klobouk dolů před Lily-Rose Depp, která to tu zjevně bude schytávat ze všech stran, a stejně to minimálně v pilotu ustála na výbornou. A obsazení těch vedlejších figurek je taky celkem skvostný, čili palec nahoru a budu vyhlížet další epizody. ()

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začátek se s tím vůbec nes*re a rating 18+ lze zdůvodnit už v první desetiminutovce. Po celou dobu jsem měl ten nepříjemný pocit, že se stane něco fakt zlého, ani nevím jak bych ten pocit popsal, ale je to něco mezi zhnusením a zvráceností. Seriál má našlápnuto ukázat zrcátko všem těm rádoby Hollywoodským celebritkám a k*rvám, co si hrajou na andílky - proto už samotné oslovení, které vídáme v upoutávkách "Hi Angel". I proto už seriál schytává od woke Hollywoodu co proto, a na IMDB má první epizoda hodnocení 5,8/10. Pořád tak nějak nevím, co od toho očekávat, ale zajímá mě co bude dál a seriálu rozhodně dám šanci. ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama