Thor: God of Thunder

Mukade

lol, obdivujem vašu odvahu pozrieť si to xD ................... ale poster vyzerá celkom dobre (ako "vždy".. :)) ()

Ydrosten odpad!

Když se tam oběvil Thor co vypadal jak typickej hospodskej ochlasta a měl na čele fixkou namalovanou šipku, věděl jsem že to nedám, protože i pičovina má mít nějakou úroveň. ()

oveckaoa

Loki  co má žezlo co vypadá jak tyč a tam je daná baterka a vypadá jak emo co si odskočilo z koncertu oblíbené emo kapely  uteče z vězení kde ho hlídají 2 lidi a po cestě zraní i Odina co vypadá jak kdyby si odskočil z domova důchodců. Přijde na Zemi kde je strom 9 světů a chce ho zničit s tím, že ho pak vysadí znova a bude těm světům vládnout k tomu, aby ho zničil oživí Fenrira (obří vlk) mezitím ho nahánějí 3 civilisté a Thor. Utkají se zhruba 3 krát z toho 2 krát vyhraje Loki a Thor tam jen leží na zemi a lituje se , že je neschopný (to je bůh a někdo kdo má být vzorem pro lidi takový chudák?) pak vyhraje Thor a jelikož chce Loki pořád ten strom zničit tak ho Thor zabije.  Jo a mimochodem nějaká random ženská zde na konci zvedne mjolnir co na tom, že to na začátku nemohla naráz to jde. 20 procent ani nevím za co. ()