Byl jednou jeden... člověk (TV seriál)

• Francie

Était une fois l'homme, Il

Once Upon a Time... Man

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný

Francie, 1978, 26x25 min

Albert Barillé

Albert Barillé

Vynikající seriálek pro děti.Seriál obsahuje spoustu pěkných scén a hlavně je pojat humorně.Myslím , že i dospělí člověk se na "Byl jednou jeden člověk " rád podívá.(22.3.2007)

Francouzská perla s nezapomenutelným výchovným dopadem. O člověku snadno, rychle, přehledně a především vtipně a zábavně.(28.1.2007)

Dlouhé doby jsem ve školní lavici v hodinách dějepisu těžil z dní, kdy jsem byl nemocný, a pouštěl si "člověka" pořád dokola. Velké díky! :D(3.2.2012)

Geniální nápad, jak udělat školu hrou. Seriál má vysokou naučnou hodnotu, přitom je ale velmi zábavný. Měl by se ve školách promítat, místo nudných a nezajímavých vyučovacích hodin.(19.2.2008)

Jedna z prvých pre deti náučných sérií príbehov, z ktorých si môžu zobrať niekedy viac ako z učebníc. Pekná animácia, pekné príbehy, dĺžkou akurát. Veľmi unikátne a netradičné a popritom pútavé a pekné.(7.9.2012)