poster

Byl jednou jeden... člověk (TV seriál)

 • Francie

  Il était une fois... l'homme

 • anglický

  Once Upon a Time... Man

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný

Francie, 1978, 11 h 16 min (Minutáž: 26x26 min)

Režie:

Albert Barillé

Scénář:

Albert Barillé
 • anli
  *****

  Další z řady francouzských,animovaných klasik,tentokráte o nás a naší minulosti.Opět je to velmi zábavné,velmi poučné a velmi jednoduše animované.No a opět to perfektně plní svůj účel-děti se tetelí blahem,k tomu se opravdu učí a rodiče jsou spokojení(a většina se taky učí...a taky tetelí blahem...)."Život"dávám na první místo a tak "Člověk"má u mě jasných 95%.(4.5.2011)

 • DavidDizzer
  ****

  Já si myslím, že skvělý animovaný seriál, a to hlavně pro děti, kdy jednotlivé díly plní účel jak zábavný, tak naučný. To, že se v tomto seriálu rozebírají různé fyzikální či chemické zákony obecně, se hodně seriál věnuje lidskému tělu. Myslím si, že by to ocenil kromě dítěte i člověk, který nemá chuť na vyloženě odborné dokumenty točené za účelem ,,pochopit své tělo" a pochopit různé vědy. Tento animovaný seriál je opravdu nejen pro děti a co si z dětství pamatuji, seriál je udělaný opravdu tak, jak má být... Vždy si z toho něco odnesete a i dospělý člověk pochopí, tak ve skutečnosti některé věci fungují, o nichž třeba ani nevěděl...(8.3.2016)

 • Dudek
  ****

  ''Byl jednou jeden...'' je rozhodně nejlepší dokumentární série, jaká kdy byla natočena. Vědomosti jsou nám podávány zajímavou a zábavnou cestou, neboť vše je vloženo do poutavého animovaného příběhu. Byl jednou jeden člověk je spolu s vynálezcem ta zajímavější čast, Život se mi líbil jen když jsem byl menší a pořad sledoval v Jů a Hele...(24.3.2006)

 • Attta
  *****

  Z celé série Byl jednou jeden je tenhle můj nejoblíbenější. Tohle je prostě nadseriál pro děti, protože nejen si dokáže získat dětskou pozornost, ale dokáže dotyčného skvěle zabavit i pobavit. Dokonce, i teď v dospělosti bych se na to klidně podíval. Velice naučné, skvěle se na to dívá, a skvělá hudba:) ♪♫ Jasných 5 ***** :)(16.4.2011)

 • blondboss
  ****

  90 %??? Ale tak to hádam nie ;) Síce som aj ja na tejto edukatívnej rozprávke vyrastal a je to naozaj pekná a náučná cesta za dejinami ľudstva v jednoduchej animovanej podobe vhodnej pre deti, ale zas nič také svetoborné to nie je. Pre detské oko diváka to naozaj odporúčam, ale predsa len som z toho akosi už vyrástol :) A okrem toho, nechytá sa to na Bol raz jeden život. 75 %(27.3.2011)

 • - Tento seriál celkem přesně předpověděl, že v roce 2010 bude na světě žít 7 miliard obyvatel. (Jan.Kanak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace