poster

Byl jednou jeden... život (TV seriál)

 • Francie

  Il était une fois... la vie

 • anglický

  Once Upon a Time... Life

 • Slovensko

  Bol raz jeden život

Animovaný / Rodinný

Francie, 1987, 11 h 16 min (Minutáž: 26x26 min)

 • Attta
  *****

  Vynikající naučný seriál pro děti, ale dá se to sledovat snad v jakémkoli věku:) Krásně zpracované, tak aby to děti s radostí sledovaly a přitom se něco naučily. Pamatuju si jak jsem jako malý kluk ráno vstával na tehle báječný seriál. Nezapomenutelné. Byl jednou jeden život je můj druhý nejoblíbenější hned po Byl jednou jeden člověk.(16.4.2011)

 • kingik
  *

  Tak zase až tak tupý nejsem, abych nevěděl jak to v lidském těle chodí. Tvůrci jsou tak odporně polopatičtí, že mně prostě nebavilo se na to dívat. Prostě trapný seriál podávaný naivní formou, aby i se ani ten největší idiot necítil u televize blbě. Hrozný co tady na ČSFD sklízí úspěch. Fakt to nechápu.(30.3.2010)

 • Anderton
  ****

  Bavilo ma to z hľadiska príbehov, z hľadiska animácie a z hľadiska edukatívneho. Škoda, že som odvtedy všetky informácie o našom tele, podané v tomto seriáli zabudol. Teda niečo ešte viem....ale nie z tohto seriálu, ani zo školy. A zase musím skonštatovať, že sme to pozerali všetci a každému sa to páčilo.(9.1.2013)

 • Hannibal1913
  ****

  Ono je to původně produkováno pravděpodobně pro děti, nicméně já se na "Byl jednou jeden..." vždycky rád podívám... Jako malého mě tento seriál, respektive jeden z jeho dílů, dokonce donutil k tomu denně si čistit zuby. Když jsem viděl ty potvůrky, co lezou z cukru a usazujou se na zubech a pak tvoří kaz, jenž jinak než zubařským vrtákem opravit nejde? Brrr! Cobydup jsem byl v koupelně a leštil zuby snad 20 minut. 89% - 17.1.2010(12.1.2010)

 • TheDarKnig
  *****

  zábavný a poučný pohled do lidského těla na všechny jeho obranné mechanismy a mnoho, mnoho gangsterů, které chtějí tento nejpromyšlenější trezor vyloupit a zničit.. Invaze následují invaze ale statečné bílé krviny a jeden děda stojí v první řadě perfektně fungující obranné linie a zachranují, co se jen dá.. Prostě klasika, stejně dobré pak jsou i další série z řady Byl jednou jeden... Francouzi zas jednou ukazují, že je není radno podcenovat.(8.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace