Třicátníkovi Jonasovi (Jan Nedbal) se momentálně nedaří. Dlouho bral antibiotika, takže je mimo formu, a trenér (Ondřej Malý) ho do nadcházejícího boxerského klání nenominuje, v práci se popral s homosexuálním zákazníkem (Vojtěch Hrabák) a čelí kvůli tomu trestnímu oznámení a také se tak trochu zapletl se svojí kolegyní Silvou (Kateřina Marie Fialová), což se logicky nelíbí Jonasově přítelkyni Kláře (Kateřina Klausová). Ten zdaleka největší problém ale Jonas před všemi tají. Podezření na rakovinu konečníku se sice naštěstí nepotvrdí, způsob léčby poškozeného tlustého střeva ho nicméně šokuje – má si do zadku pravidelně zavádět dilatátor! (Česká televize)

Igy007

Budu tady asi za debila, přestože naprosto chápu všechny, které ten film naštval nebo dokonce urazil. Při vší té zvrácené ideologii už jsem taky na spoustu věcí pěkně nabroušená. Mně se ten film moc líbil, stejně jako většina ostatních Vejdělkových filmů. Je to zvláštní, že na mě tak funguje, protože jinak obvykle podobný typ filmů vlastně nesleduju. SPOILER : Měla jsem radost z happy endu. Všechno všecičko tam dobře dopadlo a já měla po shlédnutí lepší náladu než předtím. Ale jak říkám - naprosto chápu všechny, co na to nadávaj :-) ()

Hatikva

Velmi příjemná a svěží komedie. Zajímavá myšlenka spojení závažného onemocnění a sexuální orientace. Herci jsou sympatičtí. Příběh se postupně vyvíjí, má to i pointu. Klidně bych bral ještě o 20 - 30 minut delší stopáž. ()

howwolf

Jo, tohle se povedlo. Velmi dobře natočené a naprosto nerozumím, jak to může někdo odsuzovat. Co více pro vzájemné slušné chování různých skupin ještě udělat? ()

dopitak

"Marku, napiš něco edukativního z nějakého vážného oboru, třeba z medicíny. Češi jsou tlouštíci, tak tam dáme tlustý střevo." "Dobře Jirko." Nebýt té poučnosti a taky trochu těžko uvěřitelného obratu ve vztahu dvou znepřátelených postav (barberista, boxer), dalo by se docela dobře říct, nebylo to marné. Nedbal mě bavil moc, jeho roztoužená kolegyně (KM Fialová) ještě víc, a ta Klausová se tam docela dobře hodila. I když většina chlapů by si asi na krmení leguána pozvala spíš tu barmanku. Jako milá jednohubka to docela funguje i s těmi antibiotiky. A že Čecháčky dráždí informace, že tenhle projekt by nevznikl bez koncesionářských poplatků? No a co, vznikly daleko horší věci! ()

slunicko2

Vejdělkovsky zábavně plytké. Naštěstí tu je velmi přitažlivý 32letý Jan Nedbal (barman) a zajímavý 25letý Vojtěch Hrabák (gay v baru). .                               .                                                                                            .                                                                                          . ()

kajas

Nedbal se rozhodně snažil, ale jeho postava bohužel příliš sympatická nebyla. Plusové body si ale zaslouží tematizace závažného onemocnění a význam preventivních prohlídek. ()

Chudobka

Po zkušenosti s "komedií" z minulého týdne jsem ani nechtěla zapínat televizi. Ale mám ráda Jana Nedbala a Vojtěcha Hrabáka (Hrabák mě  zaujal v Hastrmanovi). Pro mě bylo obsazení těchto dvou herců dobrá volba. Hrabák by si podle mého názoru zasloužil více příležitostí u filmu, je zajímavý typ. A Nedbal má tak nevinný pohled, že by utáhl každou ženskou na vařené nudli. (Jako Nebeský okouzlil i B. Němcovou.) Komedie to pro mě sice opět nebyla, ale na Nedbala je moc hezký pohled a je to dobrý herec. Takže pro mě to rozhodně není odpad. ()

jiri.twist

Zezačátku homofobní příběh, který má jedno závažné téma, se kterým se nežertuje. Jinak pro mě průměrné dílko včetně hereckých výkonů a zpracováním, jako nějaký třítísicí díl nekonečného seriálu ... 6555 ()

Amonasr

Opět poměrně lehká, odpočinková a svižná komedie se sice poněkud choulostivou tematikou, s níž se ale vyrovnala s nadhledem a bez zbytečných vulgarit či naopak bez protivnė hyperkorektnosti. Homofobního na ní nebylo vůbec nic a pokud to tam někdo viděl, tak snad z nepochopení nebo zbytečné úzkostlivosti. Věrohodnost příběhu je sice nízká až mizivá, ale u komedie to snad ničemu nevadí. Pouze ten happyend byl až zbytečně kýčovitý, jako by autorům naráz došel nadhled a zabloudili do červené knihovny. Celkově ale docela fajn oddechová věcička. ()

ANTYCHRYST

Nepřišlo mi to tak hrozné jako místní hodnocení.. Homo zápletka..takovej je bohužel teď trend.. Klasický televizní film.. tenhle docela i pobavil 50% ()

subic

Líbilo. V tom příběhu je plno vaty, ale téma onemocnění tlustého střeva není žádná čuryna. A hlavně Kateřina Klausová je neuvěřitelně krásná a moc moc jí to tu sluší. ()

jungewolf

Slušně natočená komedie : 3-3,5 * a 45 % . Je na webu ČT : ČT 1, neděle 30.10.2022, 20.10 . Je s podivem, že samozvaní neomarxističtí ochránci "práv LGBT-menšin" (= jejich privilegizace na úkor nás, heterosexuální většiny) odsuzují  tento statečný politicky nekorektní počin ČT (natočený vloni, v r.2021 !!!) ve světle aktuálních událostí v cizině .....  :-) . Mimochodem, od svého dlouholetého kamaráda, dříve důstojníka ÚOOZ/odbor boje proti politickému extremismu/, dnes důstojníka NCOZ (Národní centrály pro boj s organizov.zločinem - pořád odbor boje proti politic.extremismu, včetně spolupráce s obdobnými policejními útvary v zahraničí) vím, že to, co produkují mainstreamová média, je jedna velká lež....  . Asi jde o vnitřní, čistě osobní spory uvnitř bratislavské LGBT-komunity .... . To jen tak na okraj ....  . ()

Mikecat

Televízna inscenácia ala rodinné prípady. Na to, že je to zbúchané na kolene celkovým obsahom okrem prestreleného záveru zaujalo aj pobavilo. Celkom aj zábavná aj zaujímavá, zápletka však nie moc vhodne vybraná s análnymi kolíkmi a reklamovaním homosexuálov ako najlepších ľudí na svete. Vzťahový partnerský problém celkom dobre zinscenovaný, herecky celkom fajn zvládnutý, ale mohlo to byť aj lepšie oveľa lepšie, "Kláru"  uvidíme v sexi spodnom prádle. Ten záver vbol až moc silený a prepísknutý. Z vtipných scén: U doktorky "A kde se to jako strká?" "...to ne.." "pán totiž preferuje pánskej šuplík..." ()

Dawe2

Vzhledem k místnímu hodnocení jdu výš, protože současných 37% mi přijde málo. Ano, místy je to trapné, celý příběh se točí kolem strkání dilatátoru do zadku ... Ale co, viděl jsem už větší kraviny. 50% zaokrouhlených nahoru. ()

vasosak

Celou sérií se jako červená nit táhnou těžko uvěřitelné wtf momenty. Tenhle díl nebyl výjimkou. Ale ze všech tří dosavadních je podle mě nejlepší. Bylo mi u toho občas trapně, což souviselo zejména s tématem, ovšem pozitivně hodnotím herecké výkony, přítomnost mé oblíbenkyně ze Snowboarďáků, hudbu, jakož i několik dobrých nápadů. Zasmál jsem se u hlášky, že mladí jsou ve stresu z blahobytu, a nápadité bylo třeba taky propojení několika scén s hudebním podkresem Ach, synku, synku. Každopádně, všechno to zatím působí jaksi bakalářsky, až studentsky, což je zvláštní vzhledem k tomu, že to vyrábějí tak zkušení tvůrci... ()

angel74

Je asi hodně nepravděpodobné, aby se takový příběh mohl odehrát i ve skutečnosti byť jen zpoloviny podle Epsteinova dost naivního scénáře. Navíc ani herecké výkony většiny zúčastněných nejsou kdovíjak přesvědčivé. Logicky mi z toho tedy vychází, že jde o nejslabší snímek z téhle krapet ulítlé filmové série s podtitulem Lékař léčí, láska uzdravuje. (45%) ()

Johnny.ARN

Boxerista si pchá valcovité predmety do ...no do riti, kvôli zdravotným problémom samozrejme. Z tých štyroch je toto dosť na hrane, čo sa tv týka, ale zjavne to prešlo. Jedna za niečo nové a jedna za tú blondsku v spodnom prádle. 2 z 5 ()