Reklama

Reklama

Rogue Agent

  • Velká Británie Chasing Agent Freegard (pracovní název) (více)
Trailer

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Dobrý příběh založený na skutečných událostech o podvodníkovi, který se vydával za agenta MI5 a dařilo se mu přesvědčovat lidi (převážně ženy) že jsou v nebezpečí a potřebují ochranu, popřípadě když ukáží loajalitu a jisté schopnosti, tak se také stanou agenty jako on. Následně z některých vytahal peníze, nebo je o ně okradl a zmizel za další obětí. Osudnou se mu stala až jedna z žen (v tomto případě Gemma Arterton), která si dala věci dohromady a začala po něm spolu s policií pátrat. Potenciál solidního thrilleru/dramatu je tu bohužel utopen nevýraznou režií a Rogue Agent má co dělat aby alespoň lehce bavil jako druhořadé béčko, které někdy v budoucnu bude na Voyo jako hit týdne, popřípadě poběží na Nově v sobotu po dvaadvacáté hodině. I Gemma, kterou mám normálně docela rád je tu nevýrazná a hraje na půl plynu...40% ()

warrenur 

všechny recenze uživatele

Pomerne nevyrazny thriller s beznou romantickou zapletkou ako z "Rosamundy", kde uspesna pravnicka postupne zisti, ze naletela a typicky, ako slon v porcelane sa rozhodne, ze "muza snov" musi znovu "vidiet".  :) Takyto pripad sa stal i nedavno, ked sa chlap vydaval za profesionalneho vojaka a oklamal niekolko zien, ktore mu naposielali strasne peniaze. Kazdopadne toto spracovanie mi prislo dost amaterske a Gemma ma moc nepresvedcila. Ulisny sympatak, Norton posobil hodnovernejsie v "irskej" minulosti. 40% Ocenia skor romanticky zalozene divacky - bez ironie, nez iny druh divaka. Inak neodporucam. ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Jde o dobre zahrany , pomalu plynouci thriller, ale tento kriminalni spionazni pribeh neni tolik zajimavy jako skutecny pribeh, podle ktereho je to inspirovano, kvuli svobode ve vypravene adaptaci. Hranice mezi drsnym agentem a roztouzenym milencem se v postave Roberta Freegarda setrela. Ale scenariste a reziseri Lawn a Patterson si asi radi hraji na kocku a mys. Vtiskli emocni a psychologickou hloubku s neobvyklymi reakcemi postav a prekvapenim. Obet ma feministicke vitezstvi. ()

Morien 

všechny recenze uživatele

Něco úplně jiného, než jsem čekala. Zpracování je takové sterilní a klasicky televizní, nicméně vzhledem k obsahu je to dobře, aspoň nezabředávají do melodramatických vod a nechávají nás v klidu přemýšlet o tom, co je to za zrůdu. Když jsem si o něm šla po shlédnutí filmu počíst na Wikipedii, tak jsem zjistila, že doslova minulý týden ho chytili na útěku v Belgii poté, co ve Francii vážně zranil dva četníky při kontrole jeho chovné stanice psů. Wtf. (Gemma je fantastická, ačkoliv byla její postava fiktivní.) ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Británie 90.léta, IRA řádí a parta studentíků má nějaký ten úkol navíc. Posun do roku 2002, Gemma Arterton jako úspěšná právnička Alice Archer narazí na jistého Roberta Hansena (James Norton), prodejce luxusních aut. Nemá cenu prozrazovat děj. Hlavní hrdina je dokonalý manipulátor, který umí bez problémů přesvědčovat a ovládat lidi zaručenými postupy. Jenže Alice je proti. Velice zajímavý snímek přinášející charaktery, které jsou lidem jistě důvěrně známé. Lidé chtějí být součástí lepšího příběhu, než jsou a bohužel za to často platí vysokou cenu, jako by pro ně neexistovala cesta ven, čest výjimkám. Vážný, dospělý film, s poselstvím, minimalistickou hudbou, vynikající herecké výkony. Překvapilo mě, že Netflix si byl ochoten vzít zrovna takový druh příběhu, který určitě není zaručeným hitem a určen masovému publiku. ()

Reklama

Reklama