Na Děribasovské je krásně aneb Na Brighton Beach zase prší

На Дерибасовской хорошая погода, или На Брайтон-Бич опять идут дожди

Komedie

Rusko / USA, 1992, 96 min

• 5150

Slaboučká crazy komedie od režiséra BRILIANTOVÉ RUKY, ruské komedie století..))(27.9.2007)

• sud

Ruskou kinematografii mám rád a podle mě má díky některým režisérům (Rogožkin, Balabanov) budoucnost. A navíc jsem zpozornil, když jsem v televizním programu spatřil tento film s nálepkou Ruská bláznivá komedie. Mohla to být celkem pěkná taškařice, kdyby to nebyla taková pitomá slátanina bez ladu a skladu. 15%.(27.9.2007)

Ztřeštěná komedie o spolupráci agentů CIA a KGB proti ruské mafii.(7.5.2005)

• laFei

Mno i když sem na to koukal víceméně přes rameno pěkně od počítače, na tom, že to byla šílená blbost to vůbec nic nemění. Pseudovtipné gagy a narážky na politické zřízení sice občas vyvolaly usměv ale spíš nad autory než nad filmem.(26.8.2007)

• DaViD´82

Na Děribasovské by mohlo být krásně, kdyby tam bylo veselo. Což není... Přiznám se, že jsem očekával něco ve stylu Svérází národních (rybo)lovů. Dočkal jsem se však stejné trapnosti jako byly naše porevoluční omyly v podobě Kanarské spojky a podobných. Není zde jediné místo kde by se dalo byť jen trochu pousmát. Nutno přiznat, že několik náznaků na dobrý vtip zde je... Ale tak nějak to nikdy nedopadne. Zbytek času je opravdu jen marnost nad marnost umocněná naprosto strašlivým tuzemským dabingem.(27.8.2007)