poster

Začalo to jedné žhavé noci

 • USA

  One Night at McCool's

 • Slovensko

  Začalo sa to jednej horúcej noci

 • Slovensko

  Tá mrcha nás zabije!

Komedie / Krimi

USA, 2001, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Seti
  ****

  Tohle je přesně ten typ filmu, kdy si člověk v jeho průběhu říká : "Celkem úsměvná, ale přeci jen průměrná blbinka." Jenže pak přijde závěrečná čtvrthodinka a vy jen valíte a říkáte : "No do prdele..." Průměrná krimikomedie, které vévodí femme fatale s tváří neskutečně krásné Liv Tyler (po její scéně mytí auta bych pro ní udělali cokoliv) a rulózní zabiják v podání Michaela Douglase. Ovšem do výšin tuhle záležitost vystřeluje NEUVĚŘITELNÁ přestřelka v závěru odehrávající se za tónů songu YMCA od Village People!!! Tak ujetou věc jsem neviděl od Jednotky příliš rychlého nasazení a rozhodně si to zaslouží hvězdu navíc.(31.1.2009)

 • tron
  ****

  Začalo sa to jednej horúcej noci... dlhý názov, ale dobrý film, hoci tých 80% je predsa len trošku nadsadených, na strane druhej, je to riadne morbídna komédia, plná svižného rozprávania podareného príbehu (jeden príbeh niekoľkými uhľami pohľadov, výborný nápad), pôvabných nápadov (kontajner) a zaujímavého hereckého obsadenia: Matt Dillon, John Goodman, Paul Reiser a samozrejme femme fatale Liv Tylerová. A bonbón v podobe uvoľneného Michaela Douglasa. Užite si tento film. Hlavne na DVD. Kino Považan 2001(5.1.2005)

 • fmash
  ***

  Jak to dopadne, když se pablb, slizoun a trdlo začnou motat okolo jedné mrchy bez svědomí, která velice dobře ví, jak použít svůj hedvábný hlas a (patrně také velice hedvábné) tělo ve svůj prospěch? Navzdory očekávání a bolest slibujícímu pohledu na navoskovaného M. Douglase v úvodu se Začalo to jedné žhavé noci vyvinulo do slušné komedie. Loupající se vrstvy vyprávění z různých pohledů působily osvěžujícím dojmem, Goodmana mám rád (ne tak Reisera, jehož jsem mohle jenom v Jsem do tebe blázen). Dillonův trouba mi nebyl sympatický a kromě toho, že ve mně jeho příběh vzbudil soudružskou lítost, docela jsem mu jeho úděl přál. Liv Tyler zase jednou předla jako Arwen a nežral jsem jí sice její triky u auta, ale všechno ostatní ano. Douglas vypadal příšerně stylizovaně, ale nakonec mi byla jeho přisprostlá postava nejsympatičtější. Propletený příběh byl zábavný a bizarní finále mi trochu evokovalo Coeny v pozitivním smyslu. Celkově jsem byl dost spokojen a hodnotil bych klidně kolem 70 %. Čtyři hvězdičky si ale schovávám pro filmy, které mě něčím hodně zaujaly, což bohužel, navzdory všem svým kvalitám, žhavé noci nebyly.(23.7.2010)

 • Fiftis
  *****

  Príbeh jednej sexice, ktorá trom mužom dokonale zamotá hlavu, je úžasná mozaika troch príbehov rozprávajúcich v štýle Pulp Fiction - čiže príbeh v rozdielnom podaní troch nadržancov, ktorí by "ho" vopchali aj do mixéru, .. príbeh plného postáv, ktoré sú sami o sebe uletené, .. príbehu, z ktorého tečie čierny humor, štipľavé a pikantné dialógy a ktorého absurdita a genialita vám dôjde až v závere, keď zistíte o čo tam vlastne šlo. Prejdem ale k tomu najpodstatnejšiemu - nikdy v živote už asi neuvidíte Liv Tyler v takto šťavnatých a pritom nevinne, zručne a vtipne natočených scénach, pri ktorých musí v každom chlapovi zabublať a zovrieť testosterón až sa vám z uší bude pariť a aj ten najzaprisahanejší kňaz musí oľutovať sľub celibátu. Naozaj kvôli Liv si to pozrite.(9.11.2013)

 • Hopper
  ****

  Čo robia chlapík v sadomaso oblečku, šerif v uniforme, looser, maniak a lá Pulp Fiction s brokovnicou v jednej izbe za zvukov Village People Y.M.C.A a šmíruje ich vrah s neskutočnou lokňou a kosť-mrcha ktorá to celé spískala ? To si treba pozrieť. Záver tejto čiernej komédie je neskutočne vtipný ("vďaka bože !") a celkovo je od začiatku sa na čo dívať. Netvrdím, že od úvodných po záverečné titulky sa budete smiať ale viac ako úsmev to bude. Navyše Liv je sexy až hrôza...(16.8.2007)

 • - Natáčení probíhalo v Los Angeles, Pasadeně, La Crescentě, Agoura Hills a Winnetce v Kalifornii (USA). (Tygrys)

 • - Postava Utahova bratra (Andrev Dice Clay) odkazuje svým vzezřením na dřívější film Michaela Douglase Volný pád (1993). (Lorge)

 • - Je to první film, který byl produkován společností Michaela Douglase „Further Films“. (Tygrys)