Začalo to jedné žhavé noci

One Night at McCool's

Začalo sa to jednej horúcej noci

Tá mrcha nás zabije!

Komedie / Krimi

USA, 2001, 93 min

Scénář: Stan Seidel .. Voda a sex .. no zkuste si bez toho žít…(24.11.2006)

Crazy pokusy o černý humor jsou mi vlastní jako nově vzniklá identita.☺ Liv femme fatale snad ani fatálnější být nemohla stejně jako roztomilý hezoun Matt naivnější. A když vtrhli na scénu ti dva "burani", události nabraly ještě pikantnější ráz. Ovšem Douglasova, coby producenta, variace na D-Fense mě dostala definitivně a přestala jsem se smát až s dobíhajícími titulky. Právníka mi bylo fakt líto: "Bože, ať mě nenajdou v tomhle." Svou korunovaci asymetrického krále šlehlých komiků současnosti s jistotou potvrdil sám velký muž John Goodman, a to doslova a do posledního náboje.(2.6.2014)

Bezva herci a celková nedotaženost snímku, navíc Liv Tylerová mně nikdy nepřišla sexy a nemíním dát víc než 3 hvězdičky. Snímek to samozřejmě vůbec není špatný, nabízí řadu geniálních momentů, včetně šílené kreace Michaela Douglase, ale i tak mně to nepřišlo nijak výjimečné.(12.2.2009)

"I'm gonna kill all you... damn Village People!" Snímek, připomínající novější tvorbu bří Coenů, se celou dobu plouží někde mezi nudou a mírnou zábavností. Vše pozvedává až hodně povedené finále, jehož součástí je i výše citovaná hláška, při níž jsem se konečně od srdce zasmál. K jejímu pochopení je ovšem nutno umět identifikovat interprety hitu "YMCA" nejen z poslechu.(11.11.2009)

Tak tohle je totalni masakr. Hodne cerna komedie, ktera se s nicim moc nemaze. Dej filmu je dobre propletenej a sviznej a zaver v Randyho domu, prestrelka a jina hudba, je naprosto dokonalej. Jednotlivy postavy jsou naprosto vynikajici. Jedna z nejlepsich roli Michaela Douglase, jehoz Mr. Burmeister proste nema chybu. Druhej nejlepsi byl Richard Jenkins a jeho trosku uchylnej otec Jimmy. Pak tu je uchylackej pravnik, co rad beha v kozenym oblecku, skvele zahrany Paulem Reiserem. Matt Dilon, Liv Tyler a John Goodman jsou zde asi nejnormalnejsi, ale to neznamena , ze by byli mene vtipny. Dlouho jsem se takle nezasmal, sice trosku slabsich, ale 5*(30.11.2005)

• - Postava Utahova bratra (Andrev Dice Clay) odkazuje svým vzezřením na dřívější film Michaela Douglase Volný pád (1993). (Lorge)

• - Skutečný bar „McCool's" se nachází v St. Louis, ale filmaři se rozhodli v něm nenatáčet, protože je moc temný a ponurý. (Tygrys)

• - Natáčení probíhalo v Los Angeles, Pasadeně, La Crescentě, Agoura Hills a Winnetce v Kalifornii (USA). (Tygrys)