poster

Protiklady se přitahují

 • USA

  Jack and Jill vs. the World

 • Slovensko

  Jack a Jill proti zvyšku sveta

Romantický / Komedie / Drama

USA / Kanada, 2008, 84 min

Režie:

Vanessa Parise

Kamera:

Manfred Guthe

Hudba:

Jeremy Parise

Producenti:

Nicholas Tabarrok

Střih:

Matthew Booth

Scénografie:

Peter Cosco, Friday Myers (set dekoratér)

Kostýmy:

Maxyne Baker
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  No nevim, nepřišlo mi to ani nějaký dramatický, ani nějaký romantický a jestli tohle byla komedie, tak se asi někde stala chyba mezi filmem a mnou, jelikož ke mně se nic vtipnýho nedostalo, je možný, že se to ztratilo někde při přenosu, ale zkoumat to už nebudu, nicméně sem se kupodivu vůbec nenudil, i když mi to nenabídlo prakticky nic zábavnýho a Freddie Prinze je trošku herecký prkno(2.3.2009)

 • kaziKV
  *

  Film, u kterého hned ze začátku víte, že zápletku vytvoří nemoc nebo temná minulost jedné z hlavních postav nebo jeho blízkých příbuzných. Já jsem rád, že mu to během těch víc jak osmdesáti minut nakonec řekla, a ještě se přitom vešla do mnou nastaveného časového limitu. Nebýt vína, asi bych nedokoukal..(24.10.2010)

 • piglit
  ***

  Cystická fibróza není zas taková sranda, jak se nám snaží autoři namluvit. 50% pacientů zemře do 32 roků věku, jsou neplodní, trpí cukrovkou, mají extrémně slaný pot a obvykle i malý vzrůst. Typické jsou paličkovité prsty, časté dýchací obtíže, záněty dýchacího traktu. Nemoc je nevyléčitelná a transplantace plic předčasnou smrt jen oddálí. To jen na doplnění scénáře...(4.6.2010)

 • viperblade
  ***

  Zpočátku jsem tomu nevěnoval téměř žádnou pozornost, sem tam jsem zaslechl slova jako "plíce" "nějaká nemoc" a to mi stačilo, abych se zorientoval. Od cca druhé třetiny filmu to je snesitelná romantika, kterou zabijí nesympatický Freddie. Nic proti němu, ale v tomhle filmu byl na pěst. Na jeho místě bych si v klidu představil takového Marka Ruffala. To by hned byla jiná podívaná. Taryn Manning byla okouzlující, sympatická a normální, takže s ní jsem neměl žádný problém. Na konci jsem ocenil, že to nebyl takový slaďák, jak jsem čekal, takže slušné tři hvězdy tomu v klidu dám, ale abych se na to díval podruhé, to po mně nechtějte…(4.8.2009)

 • freddy
  ***

  Po delší době jsem viděl film s jedním z mých oblíbených herců, Freddiem Prinzem Jr. Jako jeden z mála lidí mohu říci, že jsem viděl skoro všechny filmy, které u nás v Česku byly s tímto hercem k vidění. Pokoušel jsem se totiž o nemožné, a to sice zkompletovat sbírku filmů, ve kterých hrál, což se mi skoro povedlo. Ale nyní k filmu. Kdo zná Freddieho filmy, tak ví, co od něj čekat. Romantické komedie jsou jeho parketa, a to dokazuje i zde. Ovšem na rovinu, viděl jsem s ním lepší romantické komedie. Tohle je takový typický příklad, kdy oni se do sebe zamilují, pak se rozejdou, pak se zase dají dohromady a všechno je fajn. Přesto jsem se ale u tohoto filmu solidně zabavil a na sobotní večer to byla dobrá volba. Zkrátka další průměrná romantická komedie s Freddiem, ovšem tentokrát už s o něco starším Freddiem. Ale věděl jsem do čeho jdu, na jeho obličej jsem zvyklý, jeho filmová partnerka byla sympatická a pohledná, takže mi z toho vychází normální nevýrazný průměr. Není to prostě dobré, ale není to ani špatné. Pokud ale mohu radit, tak sáhněte spíše po romantických komediích, jako jsou Letní vzplanutí, Taková normální holka nebo Zůstaň se mnou. Taky tam hraje Freddie a jsou ještě o něco lepší, nežli tento film. Jinak co se týče tohoto filmu, tak za sebe dávám tři hvězdičky.(4.5.2009)

 • - Hned v několika záběrech na Jackovo (Freddie Prinze Jr.) rameno je možné zaregistrovat vytetovaného draka, který během filmu několikrát změní umístění. (Conspi)