Štyria vydedenci prežívajú prvý deň prvého ročníka na strednej škole Rydell. (SkyShowtime)

hwnd

Žánru se úplně nevyhýbám, ale musím konstatovat, že bylo za poslední roky natočeno hodně mnohem mnohem lepších hudebních seriálů. Zatím nevím, co mi vlastně vadilo, jestli amerika padesátých let nebo hudba, která se mi úplně nedostávala pod kůži. Taky stopáž mohla být poloviční, chytlo by to pak mnohem větší spád. Ale zatím nezahazuju, dost možná se na to naladím a bude se mi to ve finále ještě líbit. ()

luciasce

No ten začátek byl takovej malej pr..ser. Herci tak trochu přehrávají, je to takové nedotáhnuté a úvodní písen, kterou končila filmová pomáda, byl takovej prazvláštní mišmaš. Obecně jsou písničky v této epizodě takové bud málo nebo moc, pokaždé ale hodně umělé. ()

JamesSi

Tohle bolelo. Ale možná se to bude líbit těm, co se líbila původní Pomáda? Já jsem jí osobně neviděl a po tomhle se jí radši vyhnu. Prostě nemám nervy na ty uřvané karikaturované teenagerovské postavy a písně mě nenadchly. Asi se ptáte, co jsem od toho čekal? Sám nevím. ()