Reklama

Reklama

Grindhouse: Machete

Celý film 1
Krátkometrážní / Akční
USA, 2007, 3 min

Obsahy(1)

Další film ze série Grindhouse od režiséra Roberta Rodrigueze (PLANETA TEROR) nám tentokrát představuje mexického zabijáka Machete (Danny Trejo), který je najat, aby zlikvidoval nepohodlného senátora. Ve skutečnosti je to ale past, která ho má eliminovat jako nepohodlného svědka jednou provždy. Machete z ní jen zázrakem vyvázne, ale je těžce zraněn. Když se uzdraví, vydává se na krvavou cestu pomsty a nikdo, kdo si s ním zahrával, nevyvázne živý. (TheDarKnig)

(více)

Videa (2)

Celý film 1

Recenze (261)

Bluntman 

všechny recenze uživatele

Vím, že se jedná o profil video filmu, jenže ten nevznikne, protože projekt GRINDHOUSE neměl úspěch, a tak hodnotím trailer, pioněvadž ostatní fake-trailery z Tarantinova/Rodriguezova dvouprojektu zde mají svůj profil._____ Jinak upoutávce škodí to, co PLANETĚ TEROR - přiliš digitálních zásahů poškozujících vzhled "snímku", což vynahrazuje velká spousta eklektických pubertálních fórků. Jasně, že tohle má největší potenciál k tomu, aby se to natočilo, protože postava MAchete má svou historii, jenže pokud nej. scény v upoutávce jsou přebrané z DESPERADA, tak se zároveň i obávám... ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

„God has mercy. I don´t..“ Isador Cortez, mezi brzy mrtvými padouchy znám spíš pod jménem Mačeta, se jako mexický ekvivalent Jamese Bonda stal dokonalou grindhouseovou návnadou. Kdo by totiž odolal jeho tváři připomínající povrch Marsu, spoře oděným děvám a minigunu na motorce v dokonale brakové kompilaci střihu (výstřel z brokovnice - výbuch auta). To, že o tři roky později jeho stvořitel před nás vylil jen kýbl planktonu, je už jiná pohádka a vlastně i tak trochu očekáváná. Pořád však lepší, než zapíchnout digitální mačetu do kola štěstí v Mountfieldu.. ()

Reklama

H34D 

všechny recenze uživatele

Myslím, že zařadit fake trailery v projekci mezi dva Grindhousy byl chytrý (a osvěžující) tah, podtrhují totiž přesně ten typ nadsázky, narážek i nostalgického obdivu, o které se snaží i samotné filmy. Machete vypadá jako ještě nabušenější a při nejmenším stejně drsné Commando, před pár desítkami let by klidně mohlo být myšleno vážně a vzhledem k Planetě Teror vlastně možná i dnes. Je to ten druh balancování na hraně věrohodnosti a imitace, kdy divák zbystří a čeká na sebemenší náznak (dostane se na něj), jež by mu konečně napověděl, zda uvěřit, nebo si s úsměvem vydechnout. 8/10 ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Kraťas, který měl připravit na to, co přišlo v roce 2010 - film Machete, osobně nechápu, proč to někdo dělal, když jsou tam záběry z filmu, který vyšel až o 3 roky později, ale v té době za to byli lidi asi rádi. Divné, co se okolo Macheteho pořád děje. Natočený je to za pár týdnu a pak trvá i několik let to uvolnit do kin....40% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Možná to nejlepší z toho kolotoče Grindhousu a Planety Terroru co Tarantino s Rodriguezem zplodili i když jsem ty dva hlavní filmy neviděl a ani nechci, pač ukázky stačili i když bych neměl řikat NE dokud nepřeskočím. Zde můžu hlavně říct, že tento trailer je nadupaný, zábavný a hlavně dobře akční tak jak to Rodriguez umí. Rozpumpovat diváka a držet ho v dobré náladě celou dobu. K tomu fantastický zabijácký Danny Trejo a není dále co dodat. Takže tu máme dva protiklady. Nechci vidět ty dva filmy a přitom se mi líbí tento trailer a pochybuju, že filmy nebudou na stejný způsob. I tak bych asi u filmů tak dlouho nedokázal vydržet jako u tohoto traileru. Je zábavný a krátký a to je hlavní. 75 % --- Yes brother...I mean...padre ! ()

Galerie (2)

Zajímavosti (4)

  • Postava Machete se už objevila v komediální sérii Spy Kids, kde postavu taktéž ztvárnil Danny Trejo. (tyzmrde)
  • Jedná se o trailer ke stejnojmennému fiktivnímu filmu, který bylo možno vidět před dvojicí filmů "Grindhouse". (TomikZlesa)

Reklama

Reklama