poster

Jasei no šómei

 • Japonsko

  Yasei no shômei

 • Japonsko

  野性の証明

 • anglický

  Never Give Up

Akční / Drama

Japonsko, 1978, 143 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Flipnic
  ***

  Velmi zdlouhavý mix všech možných žánrů - krimi/thriller/akční film ... kde jedna ze zásadních postav po masakru jedné vesnice v lese (fakt brutální scéna!!!) ochraňuje holčičku ze zmíněné vesnice, dostává přes držku, prochází nezúčastněně filmem a ještě se spojí s jednou ženou po pátrání, jak to s minulostí holčičky bylo ... Vše je dovede do zmíněné vesnice, kde se dozví trošku překvapivé rozuzlení a pak už nastoupí jen jedna non-stop akční řežba ve stylu 80. kových akčních stříleček 1 proti přesile ... Závěrečná akce je výborná, ale celkově je film utahaný, zdlouhavý a nevýrazný ... až někdy nudný...(16.11.2009)

 • stub
  ****

  Eklektický snímek s několika originálními prvky a naprosto hvězdným hereckým obsazením (viz záhlaví, dále Tetsuro Tamba, Hiroki Matsukata, krátký štěk má také Taiji Tonoyama, který není nikde uveden...). Celkové poselství je poněkud rozostřené - jeho část je patrná z angl. názvu, zbytek je neotřelým typem společenské kritiky. V některých momentech Sato nepatrně "ustřeluje", význam většiny takových scén je ale především symbolický (např. když Natsuyagi sebere Takakurovi zbraň a dá ji dítěti). Hodně pěkné ****(17.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace