Veronika zvažuje rozvod s tichou podporou Honzíkova trenéra Romana, který si na Veroniku už delší čas tajně myslí. Štěpán je nadšený z Bořkových dovedností a sám pomalu přichází pivu na chuť. Společně s Michalem přesvědčují Hanu, aby je podpořila v pivovarnickém podnikání. Bratři, ale musí v první řadě najít finance na rekonstrukci pivovaru. Bořek je ochotný dokonce prodat svoji posázavskou chatu, což se nelíbí jeho dceři Tereze. Štěpán, Michal i Bořek vynaloží nemalé úsilí, aby přesvědčili své potenciální investory, že pivovar je ta nejlepší životní investice. (TV Prima)

Blenny odpad!

Jsa pivař a sázavský chatař, měl bych být asi cílová skupina. No. Asi nejsem. První díl si vůbec nepamatuju a druhý mám zastřený, patrně mlhou vznášející se nad ránem od řeky Sázavy, protože vím, že se tam něco dělo, ale vůbec netuším co, jenom vím, že to všechno dobře dopadne. Ale proto nehodlám sedět několik večerů a čumět na dějove pestrý seriál na úrovni zrnění obrazovky. To i uklidňující kanál na O2 Africké nebe nabídne větší vzrušení. Při sledování jsem nepil, ale asi jsem měl. Velký masterpiece od Primy. Příště si dám radši to zrnění a pívo. Bude to zábavnější. Nevylepšili to ani záběry na známá místa a to už je co řict. ()