Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hana trvá na tom, aby první pivo, které rodinný pivovar uvaří bylo Pádlo, pivo dle receptury jejího zesnulého manžela. Michal s matkou souhlasí, ale Bořek se bouří. Nastanou také první vážnější neshody mezi bratry. Vše komplikuje fakt, že se podnikání malého pivovaru začíná všímat konkurence – velký pivovar Chodějov, kde pracuje ambiciózní markeťák Tom i Bořkova dcera Tereza. Štěpán zcela propadl kouzlu vaření piva, zatímco Michal ztrácí ostražitost, protože jej uhání Zdena, která o něj jeví zájem už od střední školy. Kvůli Štěpánovi se nepovede Honzíkova oslava narozenin a Veronika začíná váhat, jestli Romanovi přece jenom nedá šanci. (TV Prima)

(více)

Recenze (7)

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zhruba, jak jsem předpokládal, ve třetím díle už se nám začaly kupit scénáristické absurdnosti a berličky, takže seriál se v podstatě blíží chvíli, kdy bude u konce s dechem. POZOR, SPOJLERY. Spolumajitelé nejdřív dají vedení pivovaru podmínku, aby vyhrál nějakou pivní soutěž, a pak jim diktují, že mají uvařit podprůměrné pivo na památku dřívějšího majitele. S tím souhlasí i ten z bratrů, který jako poslední chtěl udržet pivovar na nohou. No, a zatímco ještě v minulých dílech pracovat pro pivovar na hranici sebeobětování, tak najednou zjistí, že chce být vlastně automechanikem. Manželka samozřejmě přijde do noclehárny v nesprávný čas, do toho spousta absurdních dialogů a motivací, i když musím uznat, že se celkem daří udržet v těch situacích nadhled. Ale už v příštím díle očekávám křeč. ()

milwaukee odpad!

všechny recenze uživatele

Bolku, jestli jsi kvůli Hořkému světu opustil První oddělení, tak to se ti krutě nepovedlo. Protože tohle je fakt odpad jak vyšitej. ()

Rayen1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hele, není to úplně tupý jako Ordinace, Rodinný pouta nebo Ulice. Dá se na to koukat a nemám u toho pocit, že by mi klesal IQ... Prostě normální seriál, kterej má všechny možný klišé, ale není to soap opera s 5.000 díly absolutně o hovně. Za mě ok. ()

Pepi74 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pivovar se nám z toho všeho poněkuď vytrácí a vše nahrazuje kdo s kým a proti komu. Jako já chápu, že se to stává, že někdo někomu zahne nebo se znovu zamiluje ale musí to být nacpané ve všem co se v současnosti točí? Jak jsem byl v začátku nadšený, už začínám ubírat. Za tři.... ()

les62 

všechny recenze uživatele

No nevím. První díl byl super. Ale už v tomto se všechno komplikuje, spousta absurdních momentů je proložena několika uvěřitelnými scénami. Jenže z toho seriálu, který měl dobře našlápnuto se začíná stávat klasická primácká vztahovka. Čtvrtý díl už jsem jenom tak proklikal... Škoda ()

Reklama

Reklama