V Evropě soutěž znají jako My Man Can a u nás poběží s názvem Můj muž to dokáže! A zatímco v jiných evropských státech o velké peníze soutěží běžní lidé, u nás půjdou s kůží na trh celebrity a jejich manželé a manželky, milenci i sourozenci. Vyhrát mohou sto tisíc korun a to, co s nimi udělají, je už čistě na nich. Budou to ale těžce vydřené peníze a není vyloučeno, že na cestě k nim přijdou k újmě na těle i na duši. A tak zatímco vy se u obrazovek budete královsky bavit, ve slavných rodinách může tahle soutěž zamávat se vztahy. Proč? Jen si to představte… U pokerového stolu sedí čtyři ženy, jejichž muži jsou za jejich zády v prosklené kukani a naprosto netuší, do čeho je jejich ženy uvrtají. „Kolik chilli papriček dokáže váš muž sníst za jednu minutu?“ zeptá se moderátorka Adéla Gondíková čtyř slavných žen. Ta, která nasadí nejvyšší laťku, pošle svého muže do boje o peníze. Aby obstál, musí splnit zadání. Neobstojí-li, její sázka se rozdělí mezi ostatní. Pět kol a pět kuriózních úkolů rozhodne o vítězi. (TV Prima)

Arsenal83

Aby som bol spravodlivý, niektoré úlohy boli súťažne zaujímavé. Problém však je, že tu vôbec nedávajú priestor normálnym ľuďom, aby niečo vyhrali, ale prezentujú sa tu len tie naše "celebrity", ktoré už kilometer za hranicou nikto nepozná. A prezentujú sa väčšinou tupým spôsobom, česť výnimkám. Formát v štýle, žena rozkazuje, vyjednáva a muž robí zo seba pajáca, to už dnes ani inak nemôže byť a samozrejmosťou je, že je to prebraté, tie naše televízie ani originálne programy nemajú. Hrá sa o 100 000 korún, ale zatiaľ, čo som videl, nikto ich nevenoval na niečo konkrétne, iba obšírne povie, napríklad, dávam to na "slobodné matky". A to je čo, nejaký spolok? Vrcholom tuposti bol pre mňa ale Kramár, ktorý dokonca predbehol Hanychovú. On tam je kurva s dcérou, tá na neho hovorí slovensky a on jak chuj jej odpovedá česky. No idiot na ntú. ()

Lukrecie odpad!

To je pipkárna a navíc u celebrit by to mělo jít na charitu! Mají příležitosti, o kterým se běžnému člověku ani nesní. "A zatímco v jiných evropských státech o velké peníze soutěží běžní lidé, u nás půjdou s kůží na trh celebrity a jejich manželé a manželky, milenci i sourozenci." Se máte čím chlubit, teda!!! 😰🤤🤤🤤Obrali jste běžné lidi o možnost přivýdělku v době, kdy lidi nemají ani na teplo! ()

Skuby47 odpad!

Nevím, odkud jsme tenhle skvost převzali a kolik jsme za něj zaplatili majitelům práv. Zdráhám se uvěřit, že je to náš produkt. Musí to být s naším filmem opravdu špatné, když i umělci zvučných jmen se propůjčují k takovým kouskům. A zařadit toto kulturní obohacení do hlavního vysílacího času, to chce odvahu. ()

SOLOM. odpad!

Další důkaz toho, že naše televize jsou už totálně vypatlané a není cesty zpátky. Předbíhají se v tom, kdo natočí větší sračky a narve tam co nejvíc rádoby celebrit a pár opravdu dobrých umělců, herců, hereček, atd…Zatímco v cizině soutěží převážně obyčejný lid – pro české televize jsou póvl a berou tam jen samé kokoty a provalené ksichty ze seriálů, bulváru, nebo rádoby celebritky které se vychrápali/y s někým známým--- viděl jsem to asi dvakrát-třikrát a to vždy jen když jsem přepínal z nudy kanály a než pár minut se tahle trapárna vydržet nedala. Gondíková to rozhodně nezachrání… ()

Marze

Novy spolecensky magazin s tuzemskymi celebritami na televizi Prima v licenci mezinarodniho formatu My man can. Dozvite se kdo s kym prave zije a kolik ma deti. Chlapy nesoutezi mezi sebou, ale ukoly plni jen ten, komu partnerka veri nejvic. Videl jsem jen jeden dil, v nemz byly detinske ukoly. Odhadovani veku zen je az nevkusne. ()