Reklama

Reklama

Bábovky a plechovky

(pořad)
všechny plakáty
Zábavný
Česko, 2022, 26 min

Účinkují:

Tereza Tobiášová

Obsahy(1)

Jak se popasují blondýna a bruneta s nejrůznějšími auto-moto úkoly? V nové, neotřelé show Bábovky a plechovky se hlavních rolích představí dvě holky, rádoby expertky na auta. Jedna malá, druhá velká. Jedna blondýna, druhá bruneta. Každý týden budou muset splnit zadaný úkol a předvést své schopnosti. Bude to zábavné i napínavé! Marie Stará a Tereza Tobiášová jsou kamarádky, ale často i rivalky. Přejícné, ale i vzteklé a soutěživé. A jaké úkoly na holčičí duo čekají? Například se budou muset co nejrychleji a jakýmkoli způsobem dostat do auta Škoda Favorit 1993, ve které jsou zabouchnuté klíče. Jaký postup zvolí bruneta a jaký blondýna? A podaří se jim to? Prcek versus indiánka! Marie Terezie versus Stará liška! Malá versus velká! (TV Prima Cool)

(více)

Recenze (7)

Wasabi89 

všechny recenze uživatele

Super :) Konecne se Cool trefil. Je fakt ze veskera jejich Cool tvorba stoji za vyliz a ma to zivotnost 3 tydny. Ale, doufam ze tento porad budu sledovat jeste spoustu let. Obsazeni Top.... za me 85% ale 5* :) super holky, tlacte to dal :) a kaslete na hejtry. 90% lidi dava negativni hodnoceni jen aby si nekde vybili svoji frustraci <3 ()

Reklama

walkingdead 

všechny recenze uživatele

Můj kolega, totální fanatik do všeho, co má motor, který sleduje cokoli od Auto moto revue po Obersächsischer Wartburg Meisterschaft, na 10. výročí vzal manželku do Muzea sportovních aut v Lánech, při 11. jel už sám na hrad Kámen, a u zodpovědných orgánů už léta marně lobbuje za to, aby se na 170 metrů dlouhém kopci s převýšením 12 metrů v jeho vsi začala jezdit etapa republikového mistrovství v závodech automobilů do vrchu, pořad po 1. dílu ohodnotil slovy, že jde o poměrně slabou amatérskou napodobeninu Top Gearu, ale stejně se na to bude dívat, protože jsou tam auta. Ono co má taky jinak večer doma dělat, když mu utekla manželka. Já jsem (zatím) viděl necelé 2 díly a myslím, že nejde hodnotit B&P jako seriózně myšlený pořad, protože víc než do televize by se to hodilo na youtube. Ale upřímně řečeno na rozdíl od mnoha jiných zábavných pořadů z dílny TV Prima, v kterých se většinou exhibují nejprofláklejší celebrity, mi to jako varianta zabíjení času přijde celkem neškodné a snesitelné. ()

kenkaku

všechny recenze uživatele

Vím, že se to nedělá hodnotit po jedné epizodě… otázka ale je, zda vydržím dvě (z respektu si proto hvězdičkové hodnocení odpustím). Od konceptu jsem očekával něco víc, než jen trapnou exhibici “Staré” brunety, která neskutečně přehrává a dělá grimasy do kamery (asi protože si myslí, že je vtipná). Blondýna na druhou stranu co dělat na kameru ví (přece jen léta na Óčku a Autosalonu udělali svoje), co neví je jak zvládnout scénář. Ano… Manýry z Ulice si mohla nechat Tereza od cesty. Ta trapnost, kdy si hraje na “teď fakt nejedeme podle scénáře” jsou okaté a trapné (neumí je natočit věrohodně ani omylem). ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama