Zaspala nevěsta (TV film)

Komedie

Československo, 1984, 67 min

• lubospoti

Ani se nedivím, že tahle inscenace není víc známá. Televize moc dobře vědí proč jí nereprízují. Klišovitý příběh ztvárněný velice toporným způsobem. Ideální tak na usnutí po obědě.(22.9.2018)

• vitekpe

Nejhorsi je kdyz herci nemaji co hrat, a jeste je to spatne zrezirovane=nudne, klisovite. Dalsi problem je michat vynikajici a prumerne herce. To je pak spatne pro vsechny. Nevim, o co pani Sadkove vlastne slo, ale tohle je zbytecny pocin. Dve hvezdy davam za Blahu, Petrovickou, Kodeta, Svandovou a Fisarkovou. P.S.: vubec to neni komedie.(20.11.2013)

Na svou dobu docela mazec. Karla se seznámí v baru s houslistou Andrejem, půjčí si klíče od bytu Andrejového kamaráda (Jirka Kodet) a hned skončí v posteli. Během příběhu vyplouvají na povrch skutečnosti, které ukazují tehdejší společnost jako bezpáteřní dobytky. Zahýbání je tam snad v každém vztahu :). Ve zkratce : třicetiletá Karla (Eva Jakoubková) by ráda měla dítě a tak za každou cenu začne shánět potencionálního tatínka a rychle se vdát. Nejvíce zaujme neokoukaná tvář houslisty Andreje (Pavel Pavlovský) a klasický démon Josef Bláha jako Karlin tatík.(22.9.2018)

• Pitryx

Pěkná volovina. Naprosto o ničem. Zaujal mne akorát pan Pavel Pavlovský. 201206073000/6439/6625(9.3.2014)

Že se do toho scénárista Blažek víc nezamotal. Vztahový propletenec mezi ústřední dvojicí je složitější o vztah k druhému příteli, k mamince hlavního hrdiny a tatínkovi hlavní hrdinky a dalšími vztahy s přáteli. Jednu chvíli to jeden myslí vážně, pak zas druhý a ne a ne se trefit do toho, co chce ten druhý. Děs. Jinak ale místy hodně vtipné, velice dobrá Jakoubková i mně neznámý Pavlovský. Rozhodně zajímavá sonda do televizního archívu.(22.9.2018)