Komentáře uživatelů k TV seriálu (33)

Zbytečně podceňovaný seriál.(24.8.2014)

Tedy, nemám ponětí, proč je tolik v módě tento seriál kritizovat, protože nadprůměrné herecké obsazení a příjemně stařecký humor ho staví určitě mezi to lepší, co v naší produkci vzniklo. Dvě epizody uprostřed sice mírně dějově stagnují, ale vše se nakonec vrací do dojemného závěru, příjemně laděného do roviny přátelství a silných láskyplných pout. Mezi hlavními představiteli to příjemně jiskří a scénář není jen předvídatelně načrtnutou báchorkou, nýbrž velkým chlapským dobrodružstvím. A zvratů v něm není málo!(12.9.2003)

Já bych nebyl tak kritický. Je to celkem nenáročný seriál, ale potěší. Pamatoval jsem si ho jako velkou hovadinu, ale teď, když se reprízuje, musím uznat, že to není nejhorší. Herci to zvládají s přehledem, zajímavá je všudypřítomná myšlenka, že v důchodovém věku už vůbec nezáleží na tom, kdo byl komunista a kdo disident. Vzhledem k tomu, že autory jsou Vlastimil Venclík a Jaroslav Papoušek, kteří měli za komunistů problém vůbec existovat... Z herců bych nejvíc vyzdvihl výbornou Věru Tichánkovou. 50 %(2.8.2003)

• Divočák

Tak tohle jsme si opravdu nezasloužili. Parta důchodců vykrádá moje oblíbené Rychlé šípy? To tohle teda ne!(26.2.2007)

• lesumir

Moc nechapu hodnoceni!(6.7.2007)

• LiVentura

Přestárlí klasici našeho filmu zde vystupují většinou ve svých posledních rolích, škoda, že právě v těchto..!!!(22.1.2011)

• Ruut

Smaotný název o ledasčem vypovídá. Některé myšlenkové pochody českých producentů mi asi na věky zůstanou utajeny.(1.1.2007)

Seriál mně přijde podhodnocený. Dá se na něj v pohodě dívat, kdy pět kamarádů důchodového věku to ještě nechce zabalit a cítí se být stále svěží a "akční"jako zamlada když jejich vzory byly Rychlé šípy. Po herecké stránce je to kvalitní, protože pánové jako Kemr, Skopeček, Lipský a spol v životě nezahráli špatně. Podřídili se scénáři, který bral ohledy na všechny kategorie diváckého publika a násilně do epizod vsunul konfrontaci stáří s mládím, ale právě díky nadhledu hereckého mistrovství výše jmenovaných je to docela legrace, která se dá zvládnout. 60%(1.6.2012)

Naprosto souhlasím s názorem kOCURA. Tento velice příjemný, pohodový a dojemný seriál, ve kterém se sešlo tolik známých a slavných hereckých osobností, z mého pohledu patří mezi to nejlepší, co u nás bylo po revoluci natočeno. Je škoda, že se nereprízuje, za tímto dílem stojí pan Venclík a pan Papoušek a to je vždy záruka kvalitní podívané. Pan Kemr, pan Bek, pan Lipský, pan Sklenčka a pan Skopeček se svých úloh zhostili stylem sobě vlastním a po všech zůstala krásná vzpomínka na společné natáčení a pan Skopeček nese tuto štafetu dodnes, přeji mu stálé a pevné zdraví. Děkuju za tento seriál(21.2.2016)

• Anglie

Nevím, proč je to nepovedené(vzhledem k sestavě), ale je to tak. Nějak to vůbec nedrží pohromadě...(5.4.2004)

• Had6

V jistém ohledu, to bylo geniální. Jinak spíše podprůměrné.(26.6.2005)

• stration

Nejhorší kravina na světě! Nechápu, co to proboha mělo znamenat.(12.11.2008)

• cariada

Jakási verze Rychlých Šípů ,ale v důchodovém věku. Docela to drhlo ,ale bylo zajímavé sledovat jak ,která postava byla ztvárněná a jaký měla osud. Mirek Dušín (J. Bek) jako politický vězeň. Rychlonožka (J. Kemr) ani už nevím co byl zač. Jindra Hojer byl mám za to mrtvý A stal se z něho estebák ,který zavřel Dušína.. Červenáček (Jan Skopeček ,ale bez záruky) jako přesvědčený komunista. Jarka Metelka ( L. Lipský) taky už nevím co byl zač. Je to spíš hodně smutný pohled na stárnoucí kamarády.(15.8.2008)

• ranp

Proč někdo takhle przní Rychlé šípy?!(25.2.2010)

• klúčik

Tento seriál som si pozrel. Niečo ma bavilo, musím pochváliť J.Beka, ale bolo to celkovo nudné. Z úcty k hercom 40%.(11.9.2010)

• LEATHERFAC

Vážení přátelé... Je opravdu tristní, co někteří naši tvůrci, kteří kdysi vytvořili něco opravdu hodnotného, dělají na stará kolena za sračky. Mimo Jaroslava Papouška, myslím např. Juraje Herze, Antonína Moskalyka, Vojtěcha Jasného, Věru Chytilovou, Jiřího Menzela a dalo by se bohužel pokračovat...(13.5.2008)

• mohamedsfinger

Nebylo to rozhodně tak špatné, jak by se podle zdejšího hodnocení dalo čekat. A mnohé stařecké vtipy byly opravdu k smíchu.(15.11.2010)

• ondrula

Tohle nebylo vtipné, spíše trapné. Žasnu, ža tato slátanina má profil na imdb. Jedna hvězda za Otu Sklenčku.(10.2.2011)

• Paity

Já skutečně nevím, ale jsem si téměř jist, že tady je problém generační. Asi až mi bude 70 let, ocením to třeba jinak. Když je mi ale polovina tohoto věku, připadalo mi to jako neskutečná nuda.(2.7.2013)

Pomalé šípy? Proč ne? Vždyť vznik Rychlých šípů sahá až do třicátých let minulého století. Příběh pojednává o skupině pěti kamarádů jedné z prvních generací, pro které byly Rychlé šípy vzorem. Děj se odehrává v současnosti, kdy jsou všichni již v důchodovém věku.(29.7.2012)

héj lidi!co blázníte vždyť to nebylo zas tak špatný.. když to srovnáte s filmy který podle nás dostali 27% tak tohle je miliónový...(17.7.2005)

<< předchozí 1 2