Reklama

Reklama

Za vším hledej ženu

  • Slovensko Za všetkým hľadaj ženu
Trailer

Obsahy(1)

Tři kamarádky, tři osudy. Krásná Alex, sympatická Marta a svéhlavá Irena. Tři naprosto jiné příběhy a jiný pohled na život. Přesto je mezi nimi to nejpevnější pouto, které nic nemůže přetrhnout. Ani muž. Každá z nich má sen. Irena touží to vlastním domě a tomu podřizuje vše. Marta touží po moderování v rádiu, ale je lékárnice, která si strašně moc chce povídat s lidmi. A Alex? Ta neprožívá zrovna šťastné období s přítelem. Chtěla by normální vztah s bezva mužským... Jenže se bezhlavě a vášnivě zamiluje do o dost staršího, avšak velice charismatického šéfa velké nadnárodní firmy. Podlehne jeho šarmu, ovšem brzy narazí na jeho tvrdou slupku. V tu chvíli přicházejí na pomoc kamarádky a vymyslí na Alberta past, do které se postupně chytá… ovšem osud si občas se vztahy zahrává a přináší překvapení. Když příběh spěje k happy endu, zasáhne osud... Osobitá vztahová komedie, která nabízí velké herecké příležitosti pro tři skvělé herečky, a také mnoho slovního i situačního humoru. (Bio Illusion)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (55)

Djoker 

všechny recenze uživatele

Když Vašutovi táhlo na padesát, tak jeho poprcávání před kamerou bylo ještě vtipné a hlavně uvěřitelné. Tady má však těsně před důchodem a navíc posledních deset hrál pouze v reklamách na Prostenal a Lidl, takže jeho obsazení je střelou úplně mimo. Šťastná má vůbec zvrácenou představu o romantické komedii. Postavy jsou bezcharakterní zrůdičky. Vše naštěstí zachránil zábavný živel Tereza Rychlá. ()

Hitman_47 odpad!

všechny recenze uživatele

Příběh o zlatokopecké kurvě, která v práci pozná multimilionáře, který ji sbalí na ta nejlacinější gesta. Potom, co mu ta blbá kráva dá, tak se k ní zachová správně, čili ji jako správnou kurvu pošle před půlnocí taxíkem domů ... a to z toho důvodu, že samozřejmě šuká další tupou zlatokopku z práce. Naše hrdinka je samozřejmě zadaná za týpka, kterému na ni záleží, ale jelikož není multimilonář, tak se s ním potom, co se do ní pracháč minimálně třikrát vystříká, rozejde. Kámoška hlavní hrdinky stihne ještě ošukat frajera další svojí kámošky ... a abyste mě nenařkli z misogynie, tak doložím citaci mezi hlavní hrdinkou a právě tou kamarádkou, která přebere své kamarádce starého: "Já přece nemůžu spát s oběma" - "Proč ne? Žiješ jenom jednou" ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Miluji tě modře a Probudím se včera mě bavily, takže Šmídmajer se na nějaký čas stal režisérem, kterého se netřeba bát. To už po Případu mrtvého nebožtíka neplatí, a další variaci na téma vošoust Vašut si občas od točení reklam na víno v Lídlu odskočí obskočit nějakou tu hereckou křehulku, je velmi nesnadné zařadit. Díky Tereze Rychlé je to docela zábavné, Kolářové s Adamovskou scenáristka dokázala sepsat poměrně vtipné repliky, jenomže tohle všechno už jsme tolikrát viděli, a postopadesáté ublížená Vagnerová tomu nemá co dobrého přidat. Nejvíc sexy je tu Zuzana Pillmann, což ale asi tvůrci nezamýšleli. Líbil se mi bručák Vyorálka, velmi trapné je vše co souvisí s product placement. ()

Bebacek 

všechny recenze uživatele

V rámci českých mainstreamových romcomů se jedná o vcelku neškodný film, který díky bohu konečně není obtěžkán zhoubným sexismem a šovinismem (pro změnu v každé scéně „jen“ bije do očí product placement). Spíše než na tradiční pojetí zoufalých žen, které dělají zoufalé věci, které je v české komerční tvorbě vyčpělým trendem, se zaměřuje na úskalí partnerských vztahů. Hana Vagnerová navíc ukazuje, že je nejen krásná a atraktivní žena, ale především talentovaná herečka, což plně prokázala například ve filmech jako Sněží nebo Hranice lásky. Jejím hereckým partnerem je zde Marek Vašut v pro něj typické roli narcistického chlípníka, kterému však žena nedává vše jen tak zadarmo. Podstatu této romantické komedie pak nejlépe vystihuje replika: „Muži předstírají lásku, aby měli sex. Ženy předstírají sex, aby měly lásku.“ ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Sotva Hana Vagnerová dokončila své náročné sexuální hrátky v erotickém dramatu, už ji tvůrci cpou do postele vypelichanému Markovi Vašutovi. Ten je bohatým šéfem nadnárodní firmy a dostal chuť obrousit o generaci mladší maso. Problém je, že je zadaný a nepochlubí se tím, že brousí i svoji podstatně mladší asistentku (Zuzana Pillmann). A i naše hrdinka není sama, má naivního ňoumu (Ladislav Hampl), kterého nemiluje. Ovšem nyní se bezhlavě zamilovala. A na scénu přijdou i její dvě kamarádky. Jedna touží moderovat v rádiu, doposud je lékárnicí (Tereza Rychlá), ovšem je docela škoda schovávat její prsní výbavu za rádiovým mikrofonem. Druhá (Alžbeta Stanková) má za muže tenisového trenéra (Marek Němec), který má oči jen pro jejich sousedku, tedy výše zmíněnou lékárnici. A naše hrdinka má ještě maminku (Zlata Adamovská), momentálně frustrovanou, neboť jí pláchl manžel (Jan Čenský) za mladší, kterou zbouchl, a ona se s tím neumí vyrovnat, a také moudrou babičku (Daniela Kolářová), co je vdovou a žije ráda vzpomínkami. Tenhle film vlastně moc komediálnosti nepobral. Nějaké humorné situace se sice najdou, jen jich je opravdu nicotné množství. Humor nepřinesli ani Tři tygři, Vladimír Polák a Albert Čuba, kteří se dostavili bez svého šéf tahouna Štěpána Kozuba. Je to hlavně o vztazích a jejich očekávané komplikovanosti. Plodnému režisérovi Miloslavu Šmídmajerovi a Dagmar Šťastné, která debutuje na poli scenáristiky, někdo namluvil, že Vašut je charismatický seladon, kterému nutně musí padnout k nohám vše, co má ženský rod. Podobný typ rolí se u něj docela často opakuje a už to hraničí až s trapností. Prostě se nedá moc věřit, že ty mladé holky tak na něj letí. Ovšem film nedrtí komiku za každou cenu a postupně se začne transformovat do zcela vážné polohy, která snímku docela svědčí. Herecké výkony jsou vesměs sympatické. Nejvýraznější je objev Tereza Rychlá, která názorně ukázala Všechno, co má(m) ráda. Nemá smysl se pozastavovat nad četnou placenou reklamou, prostě se vznik českých filmů už bez ní neobejde. Nejvíce film ocení ženy, které možná u toho zavzpomínají na své reprodukční období. 7/10 ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama