Reklama

Reklama

Za vším hledej ženu

  • Slovensko Za všetkým hľadaj ženu
Trailer

Obsahy(1)

Tři kamarádky, tři osudy. Krásná Alex, sympatická Marta a svéhlavá Irena. Tři naprosto jiné příběhy a jiný pohled na život. Přesto je mezi nimi to nejpevnější pouto, které nic nemůže přetrhnout. Ani muž. Každá z nich má sen. Irena touží to vlastním domě a tomu podřizuje vše. Marta touží po moderování v rádiu, ale je lékárnice, která si strašně moc chce povídat s lidmi. A Alex? Ta neprožívá zrovna šťastné období s přítelem. Chtěla by normální vztah s bezva mužským... Jenže se bezhlavě a vášnivě zamiluje do o dost staršího, avšak velice charismatického šéfa velké nadnárodní firmy. Podlehne jeho šarmu, ovšem brzy narazí na jeho tvrdou slupku. V tu chvíli přicházejí na pomoc kamarádky a vymyslí na Alberta past, do které se postupně chytá… ovšem osud si občas se vztahy zahrává a přináší překvapení. Když příběh spěje k happy endu, zasáhne osud... Osobitá vztahová komedie, která nabízí velké herecké příležitosti pro tři skvělé herečky, a také mnoho slovního i situačního humoru. (Bio Illusion)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (80)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Ja mám žáner romantických komédií veľmi rád a vždy som rád, keď vznikne nejaká nová. Česká kinematografia je ale výnimočná tým, že vám tento žáner dokáže maximálne znechutiť masovým tlačením filmov, ktorých kvalita je prinajmenšom pochybná a kde vystupuje buď Vagnerová alebo Langmajer. Tento film opäť len fajn ako jednohubka na oddych, ale v zásade céčkový scenár plný klišé a toporného Vašuta. No proste opäť raz film, ktorý podľa mňa nemal ani vzniknúť. 30 % ()

Ivi06 odpad!

všechny recenze uživatele

Obvykle domácí tvorbu nekomentuji, ale tady jsem to slíbila kamarádce. Upřímně jsem dlouho neviděla nic tak strašně ubohého a trapného. Jedno odporné klišé vedle druhého. Vypadá to, že je úplně jedno, jestli jsme schopné, soběstačné a v práci úspěšné... jakmile se v našem životě objeví muž s velkým M, zamilujeme se po 20 společně strávených minutách, a záhadně se z nás stanou bezmocné a vypatlané kravky... Odkopnutí špatně neseme a proto sestrojíme geniální plán pomsty : zajdeme do kadeřnictví, abychom vypadaly ještě lépe než doteď a dáme mu patřičně najevo, že bez něho můžeme žít... a co se stane? On si uvědomí, že jsme ta pravá... strašně se milujeme... po... 3 schůzkách? WTF... a o kamarádkách ani nemluvím. Sice se vyspím s přítelem nejlepší kamarádky, ale ta mi po facce a jednom panákovi v podstatě odpustí a ještě mi jde mile ráda na svatbu...  Tenhle film není ani romantický, ani vtipný... teda já jsem se nasmála... teda spíš vysmála téhle absolutní stupiditě a odpadu všech odpadů... Obsazení? Já chápu, že herci potřebují platit účty... ale proboha! Kdyby to byla alespoň nějaká satira, recese... ono je to ale myšleno vážně, a z toho je mi fakt úzko. ()

Reklama

rublik05 

všechny recenze uživatele

Za vším hledej ženu je tradiční zástupce české kinematografie posledních let, a to opravdu není nic lichotivého. Příběh představuje všechna myslitelná klišé smíchaná do jednoho celku, humor zde prakticky úplně absentuje, vtipně působí snad jen dramatická linka, respektive snaha o ni. Snímek na mě působil jako šíleně dlouhá epizoda nějakého přihlouplého a nelogického televizního seriálu. A to nemluvím o všudypřítomným reklamním předmětům, tak okatý product placement umíme snad jen u nás. Tohle se zkrátka opravdu, ale opravdu nepovedlo. Vlastně ani nevím, za co dávám tu jednu hvězdu. Patrně za některé přítomné herce, kteří jsou alespoň malinko sympatičtí, a za občasné náznaky určité příjemné atmosféry. 1/10. ()

Tominni 

všechny recenze uživatele

Příběh tří kamarádek a jejich vztahových peripetií. Pokud to měla být romantické komedie, tak romantika za mě trochu ano (určitě ne Vašut, ale Tereza Rychlá má šmrnc), komedie určitě ne, jediné scény, kde jsem se pousmál, byly s Danielou Kolářovou. Co film sráží spíše do slabšího průměru je až moc výrazný Product Placement, tady mi to přišlo prostě příliš a filmu to rozhodně nepomáhá (samozřejmě sponzorské peníze pro produkci nepočítám). ()

Djoker 

všechny recenze uživatele

Když Vašutovi táhlo na padesát, tak jeho poprcávání před kamerou bylo ještě vtipné a hlavně uvěřitelné. Tady má však těsně před důchodem a navíc posledních deset hrál pouze v reklamách na Prostenal a Lidl, takže jeho obsazení je střelou úplně mimo. Šťastná má vůbec zvrácenou představu o romantické komedii. Postavy jsou bezcharakterní zrůdičky. Vše naštěstí zachránil zábavný živel Tereza Rychlá. ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama