Tokyo Ghoul:re - Saišúšó

(série)
Japonsko, 2018, 4 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

Sui Išida (komiks)

Scénář:

Čúdži Mikasano

Kamera:

Naojuki Wada

Hudba:

Jutaka Jamada

Nacuki Hanae, Daisuke Kišio, Sora Amamija, Nacumi Fudžiwara, Mamoru Mijano, Kaito Išikawa, Ajane Sakura, Rjúnosuke Watanuki, Šinnosuke Tokudome, Kóiči Gomi (více)

Epizody(12)

Přímé pokračování Tokyo Ghoul: re (2018). Válka mezi lidmi a ghouly pokračuje. Konečně byla odhalena základna skupiny Aogiri a lidé se rozhodli pro finální zteč, jejímž výsledkem má být definitivní zničení organizace. Na počtu obětí nezáleží. Hlavní je výsledek. Mezitím se Kaneki probral ze své amnézie. Nadále ale setrvává mezi lidmi. Do toho všeho se pak na scéně objevila i Eto – dcera majitele původního Anteiku, která v průběhu svého života vstoupila ve všeobecnou známost jakožto slavná spisovatelka. Když pak na jedné z tiskovek veřejně vystoupí a přizná se k tomu, že sama patří mezi ghouly, způsobí to rozruch. Co má v plánu? Čeho chce tímto přiznáním dosáhnout? Co s ní má společného One-Eyed King? A co s sebou nakonec přinese její setkání s Kanekim? (EMIA)

Ondak

Tak nikdy bych nečekal, že po zpackané druhé a třetí sérii může vzniknout něco co mě bude zase bavit. Přibylo akce, vlastně celá série je jedna nekončící akce a to je rozhodně dobře. Návrat známých postav sérii ohromně pomohl a nebýt takového divného finále, kde znovu vzniknou nikdy nevídané schopnosti, bylo by to na plný počet. Také je děj dost uspěchaný a na nic jiného než boje ani není pořádně čas. Opravdu jsem se bavil a dostal jsem důstojné zakončení seriálu ()

Danken07

Takže v tejto poslednej sérií, ktorá adaptuje zvyšok mangy (ch 58-179) sa tvorcovia rozhodli zadaptovať 120 kapitol mangy v 12 epizodách. Takže každa epizoda adaptuje najmenej 10 kapitol. Ak vôbec nechápete čo sa občas deje tak to bude tým, že tvorcovia vynechali veľke množstvo scén z mangy, ktoré by tieto udalosti vysvetlili. Vôbec nechápem prečo sa Študio Pierrot rozhodlo urobiť taku blbosť. Vôbec nedokazali zadaptovať ani 58 kapitol v 1. sérii a oni sa rozhodli vynechať ešte viac. Všetkým ľudom, ktorý majú radi Tokyo Ghoul doporučujem aby začali čítať mangu, ktorá je 1000x lepšia ako táto idiotská adaptácia. Toto je jedna z najhorších adaptácii mangy aku som kedy vydel - chýba tu atmosféra mangy, taktiež veľa vynechaných scén s postavami, ktoré sú dôležite aby ste sa o týto postavy vôbec starali a animácia tak ako v 1. sérii je hrozna. ()

Melios odpad!

Čo sa s týmto seriálom za tie štyri toky stalo? Prvá séria bola za mňa skvelá. Druhá bola ok. :Re ma vôbec nebavil a už v živote si ho nechcem pustiť. A :Re season 2 je neodpustiteľný paškvíl! Nemá cenu ten seriál ani dopozerať pretože mňa táto sračka proste nebavila. Za ten čas sa ztoho stalo niečo ako dnešné pokračovania Sawa. Už ma nikto nedonúti si tento seriál pozrieť a pre mňa je od tretej série mŕtvy! Za kresbu dávam tak maximálne 15% a to je maximum ,čo som ochotný tomuto seriálu udeliť. Pokiaľ to takto bude pokračovať ďaľej tak sa z toho stane druhý Naruto - zo začiatku skvelý a na konci trápny a príliž natiahnutý :/ ()