Reklama

Reklama

MasterChef Česko 6

(pořad)
Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2022, 75 min

Obsahy(1)

Na začátku byly stovky nadšených amatérských kuchařů, na konci bude jeden splněný sen. Oblíbená kulinářská show MasterChef Česko se vrací na televizní obrazovky a přinese řadu nových výzev. Už osvědčená porota ve složení Přemek Forejt, Radek Kašpárek a Jan Punčochář bude mezi nadšenci do vaření opět hledat toho nejlepšího, který na konci získá vytoužený titul a s ním i výhru 1 milion korun. Každá řada soutěže MasterChef je něčím nová a jedinečná. Přirozeně se proměňuje finálová šestnáctka, stejně tak však na soutěžící čekají nové, pokaždé trochu jiné výzvy, které prověří jejich schopnosti. V letošním ročníku nebudou chybět oblíbené testy znalostí i chuti, stejně jako master class se zajímavými hosty nebo venkovní výzvy v neobvyklém prostředí. Navíc se letošní ročník mnohem více zaměří na lokální suroviny dostupné v našich zeměpisných šířkách. To první, s čím každý z uchazečů o titul MasterChefa do soutěže vstoupí, přitom bude jídlo, které ho jako osobu nejlépe vystihuje. Princip soutěže zůstává stále stejný. To znamená, že z castingů nejprve vzejde zhruba třicítka soutěžících, kteří se následně utkají o místa ve finálové TOP 16. Tři posty přitom budou od samého začátku obsazeny, protože každý z porotců má k dispozici zlatou kartu, kterou může soutěžícího poslat z castingu rovnou do hlavní soutěže. A byl by hřích ji nevyužít. (TV Nova)

(více)

Recenze (22)

herr_carter

všechny recenze uživatele

Přemek Forejt je debil, o tom žádná - doma ale koukáme i na tuhle řadu a pořad máme celkem rádi. Škoda, že v letošním vydání z porotců mluví prakticky jen Kašpárek a vůbec se moc neprojevuje můj oblíbený Punčochář. Soutěžící jsou takoví různí, ale fousatej Martin se svým ostrovtipem to celé vyhání do nebes - doufám,že vyhraje (nejen vítěznou bagetu, ale celého Chefa!)....... ()

stitch7 

všechny recenze uživatele

/// Po loňské řadě jsem si myslel, že bude stačit vychytat pár chyb a budeme mít tuhle řadu tu nejlepší. Bohužel je to naopak krok zpátky. Výzvy jsou v této sezóně často až příliš extrémní, některé věci, jako je plýtvání jídlem nebo pití alkoholu jednou vadí a hrotí se, o několik dílů později zase vůbec. No a pak tu máme ten románek... Ten je tak moc podsouvaný, že se zkrátka většině lidem zhnusí. Návštěva Přemkovo restaurace mě fakt utvrdila v tom, že to je hloupá snobárna. A i když sympatie k němu po McDonald's kampani klesly, zde se choval většinou sympaticky (když terce nevypínal spotřebiče) - tahle trojka je fakt dobře sehraná, ale mrzelo mě, že se Punčochář příliš neprojevoval. Možná by i on snesl umírnění. Snad se příští řada povede lépe. (Z vítěze mám ale radost) ()

Reklama

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Už mě irituje to neskutečné nadržování některým soutěžícím. To nejsou Nebezpečné vztahy. Ani Love Island. To je MasterChef. Osobní problémy by měly být úplně irelevantní, stejně tak věk, pohlaví, rasa apod. To se do MasterChefa vážně hlásí takoví loseři, že ti "nej z nej" OPAKOVANĚ odevzdávají prázdný talíř? To je zase řada... Už vidím, jak by někoho takového páni porotci reálně přijali. Možná tak na krájení zeleniny. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Jedna z mála českých reality show, které stále pravidelně sleduju, zase dospěla do svého prozatímního konce, já ale cítím, že pro mě definitivního. Už mě ten plochý mustr nějak omrzel, sice se i tentokrát objevilo pár soutěžících, kterým jsem upřímně fandil, jinak bych ale rád úterní a středeční večery věnoval nadále něčemu hodnotnějšímu. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Možná by se dalo říct, že jsem fanouškem, ale už i já cítím, že to by to chtělo něco nového. Dát si delší pauzu, vyměnit porotce, pohrát si s formátem….prostě něco. Falešná realita válcuje všechno okolo už příliš okatě. Máš od narození tři ruce - postupuješ, jsi z jedné dvacetišestiny Eskymák – postupuješ, tvůj skautský vedoucí ti šahal, kam se nemá – postupuješ. Motáme se pořád v tom stejném talíři…..tohle ani nebudeme ochutnávat….máte poslední minutu….nevím jestli to stihnu (nebojte, vždycky to stihnou)….řekl jsem si, že budu riskovat….ruličky do ručky (pardon, to je zase jiná pohádka)…..vaří se dokola podle toho stejného receptu a i dobrého jídla se dá lehce přejíst. ()

Galerie (47)

Zajímavosti (11)

  • V 16. díle byly tématem filmové hlášky a zazněly zde tyto: „Neplatíš! Nepřepínej,“ z Knoflíkáři (1997), „Vydrž prďka, vydrž,“ z filmu Sněženky a machři (1982), „Víš co Sašo, jdi do p*dele,“ a „Co vidíš? Kuře. No vidíš,“ z filmu Pelíšky (1999), „Tady jsem si dovolil na ukázku pár sveštiček ze své zahrádky,“ z filmu „Marečku, podejte mi pero!“ (1976). (DominatorCZ)

Reklama

Reklama