• moviesfan
  *

  Odstrašující komedie. Tak nesympaticky zahráný výkon v podání hlavního ,,hrdiny" mě několikrát donutil přemýšlet, jestli má smysl na tento film koukat. Naprosto příšerná a rádoby vtipná mimika obličeje (zjednodušeně ksichty) byla fakt hrozná. Asi to mělo splnit účel vtipnosti, ale takto byl splněn účel trapnosti. Zbytečná komedie, kterou od Odpadu! zachraňuje 3-5 vtipných scén.(27.11.2008)

 • Brano
  ****

  Je to síce taká béčková komédia, ale za to zábavná. Páčil sa mi originálny námet o novom lieku, ktorý vynašiel školský vedec a o pokusnom králikovi, ktorý ho začne brať. Miestami veľmi vydarené scény, najmä pri účinkovaní dvojitej dávky, kedy sa hlavnej postave v pravidelných intervaloch začnú strácať zmysli. Herecké obsadenie sa mi tiež páčilo. Marlon Wayans je výborný komik. Páčil sa mi najmä štýl humoru, ktorý nebol zbytočne vulgárny a nútený, ako to pri amerických béčkových komédiách často býva. Takisto krátka stopáž je len plus. Ja som sa počal filmu veľmi nenudil. Takže ho hodnotím kladne, ako nadpriemernú komédiu, z ktorej ale cítiť nižší rozpočet, ale vyššie uvedené faktory to vynahradili.(2.6.2015)

 • Tom Riddle
  ****

  Opravdu dobrá černošská komedie, která překvapivě málo využívá fekální humor k vyvolání úsměvné situace, což je o to překvapivější, vzhledem k hlavnímu představiteli. Vzhledem k bláznivému ději je též překvapivě umírněná, což je škoda. Ohromně však potěší vtipné vedlejší postavy, a krom celkově úsměvného naladění filmu taky pár opravdu neskutečných scén. Vzato kol a kolem 70 %.(19.7.2007)

 • Radiq
  **

  Slaby, předvidatelny, né moc chytry, né moc vtipny. Hlavní ženská byla hezká asi tak jak Christopher Walken za mlada, protože mi ho něčim trochu připominala. Wayansovy joky poflusané a otřelé. Kdo si potrpí na inteligentní filmy, ten se u tohohle asi okotí a vrhne mládě (pusou). Nedá se to nazvat ani oddychovka, protože i když jsem u toho 2x usnul, stejně jsem si neodpočinul...(8.12.2011)

 • alsha
  ****

  Podařená komedie na téma jak černej honza ve světě bílých sráčů prorazí díky superléku brada dourifa, který si tu střihl dalšího gezichta, aby to vyvrcholilo Grímou Červivcem. Matthew Lillard jako jehelníček pobaví, no největším zážitkem je dabing od Martina Dejdara. Hlavně scéna na téma jak špatně může chytat goalkeeper je fajn...(4.6.2003)

 • - Keď hrá Derril (Marlon Wayans) svoj prvý hokejový zápas, komentátor povie, že vychytal nulu, no na výsledkovej tabuli svieti stav 4:1. (Lukoh)

 • - Herec Matthew Lillard si zde zahrál postavu punkera, stejně jako ve filmu ze stejného roku SLC Punk! (1998). (Joker Punx)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace