Opravdu dobrá černošská komedie, která překvapivě málo využívá fekální humor k vyvolání úsměvné situace, což je o to překvapivější, vzhledem k hlavnímu představiteli. Vzhledem k bláznivému ději je též překvapivě umírněná, což je škoda. Ohromně však potěší vtipné vedlejší postavy, a krom celkově úsměvného naladění filmu taky pár opravdu neskutečných scén. Vzato kol a kolem 70 %.(19.7.2007)

Dobrá komedie, kde mi černošský humor docela sednul. Děj těží zejména z nápadité zápletky s nadpřírozenými schopnosti po požití tajného léku a dá se říci, že z ní vychází drtivá část komických situací. Film nejenže pobaví svým jednoduchým příběhem, ale také několika dobře ztvárněnými postavami, kde za všechny musím alespoň zmínit piercingového Tima.(18.11.2015)

• Radiq

Slaby, předvidatelny, né moc chytry, né moc vtipny. Hlavní ženská byla hezká asi tak jak Christopher Walken za mlada, protože mi ho něčim trochu připominala. Wayansovy joky poflusané a otřelé. Kdo si potrpí na inteligentní filmy, ten se u tohohle asi okotí a vrhne mládě (pusou). Nedá se to nazvat ani oddychovka, protože i když jsem u toho 2x usnul, stejně jsem si neodpočinul...(8.12.2011)

Je to síce taká béčková komédia, ale za to zábavná. Páčil sa mi originálny námet o novom lieku, ktorý vynašiel školský vedec a o pokusnom králikovi, ktorý ho začne brať. Miestami veľmi vydarené scény, najmä pri účinkovaní dvojitej dávky, kedy sa hlavnej postave v pravidelných intervaloch začnú strácať zmysli. Herecké obsadenie sa mi tiež páčilo. Marlon Wayans je výborný komik. Páčil sa mi najmä štýl humoru, ktorý nebol zbytočne vulgárny a nútený, ako to pri amerických béčkových komédiách často býva. Takisto krátka stopáž je len plus. Ja som sa počal filmu veľmi nenudil. Takže ho hodnotím kladne, ako nadpriemernú komédiu, z ktorej ale cítiť nižší rozpočet, ale vyššie uvedené faktory to vynahradili.(2.6.2015)

• Jara.Cimrman.jr

Darryl srandovně běhá, Darryl se srandovně kroutí, Darryl se srandovně píchá do zadku, Darryl se srandovně schovává před puky, Darryl se srandovně drží za nos a za uši, Darryl ... ale to je jedno. Chudák Wayans se zkrátka snažil být směšný v každém filmovém okénku, ale ke mně se dostal jen nános trapnosti. Z lítosti mu ty dvě hvězdy dám, protože jeho snaha mne rozesmát byla očividná, avšak očekávaný efekt nepřinesla. Osud ke mně však čas od času bývá spravedlivý, takže doufám v to, že zanedlouho se do sytosti zasměju u nějakého nepovedeného hororu.(26.11.2013)

• - Keď hrá Derril (Marlon Wayans) svoj prvý hokejový zápas, komentátor povie, že vychytal nulu, no na výsledkovej tabuli svieti stav 4:1. (Lukoh)

• - Herec Matthew Lillard si zde zahrál postavu punkera, stejně jako ve filmu ze stejného roku SLC Punk! (1998). (Joker Punx)