• Radiq
  **

  Slaby, předvidatelny, né moc chytry, né moc vtipny. Hlavní ženská byla hezká asi tak jak Christopher Walken za mlada, protože mi ho něčim trochu připominala. Wayansovy joky poflusané a otřelé. Kdo si potrpí na inteligentní filmy, ten se u tohohle asi okotí a vrhne mládě (pusou). Nedá se to nazvat ani oddychovka, protože i když jsem u toho 2x usnul, stejně jsem si neodpočinul...(8.12.2011)

 • Pecca007
  ***

  Dvě hvězdy za herecké obsazení. Wayans umí pobavit, Spade je jako záporák dostatečně slizký a Lillard jako spolubydlící / podivín dává filmu taky jinoun tvář. Ta třetí za scénář. Jisté spojitosti s filmem "Zamilovaný profesor" jsem se sice za mák nemohl zbavit, ale Wayans musí řešit naprosto jiné problémy, než-li Murphy a tak scénáristovi palec nahoru.(5.5.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Darryl srandovně běhá, Darryl se srandovně kroutí, Darryl se srandovně píchá do zadku, Darryl se srandovně schovává před puky, Darryl se srandovně drží za nos a za uši, Darryl ... ale to je jedno. Chudák Wayans se zkrátka snažil být směšný v každém filmovém okénku, ale ke mně se dostal jen nános trapnosti. Z lítosti mu ty dvě hvězdy dám, protože jeho snaha mne rozesmát byla očividná, avšak očekávaný efekt nepřinesla. Osud ke mně však čas od času bývá spravedlivý, takže doufám v to, že zanedlouho se do sytosti zasměju u nějakého nepovedeného hororu.(26.11.2013)

 • moviesfan
  *

  Odstrašující komedie. Tak nesympaticky zahráný výkon v podání hlavního ,,hrdiny" mě několikrát donutil přemýšlet, jestli má smysl na tento film koukat. Naprosto příšerná a rádoby vtipná mimika obličeje (zjednodušeně ksichty) byla fakt hrozná. Asi to mělo splnit účel vtipnosti, ale takto byl splněn účel trapnosti. Zbytečná komedie, kterou od Odpadu! zachraňuje 3-5 vtipných scén.(27.11.2008)

 • Brano
  ****

  Je to síce taká béčková komédia, ale za to zábavná. Páčil sa mi originálny námet o novom lieku, ktorý vynašiel školský vedec a o pokusnom králikovi, ktorý ho začne brať. Miestami veľmi vydarené scény, najmä pri účinkovaní dvojitej dávky, kedy sa hlavnej postave v pravidelných intervaloch začnú strácať zmysli. Herecké obsadenie sa mi tiež páčilo. Marlon Wayans je výborný komik. Páčil sa mi najmä štýl humoru, ktorý nebol zbytočne vulgárny a nútený, ako to pri amerických béčkových komédiách často býva. Takisto krátka stopáž je len plus. Ja som sa počal filmu veľmi nenudil. Takže ho hodnotím kladne, ako nadpriemernú komédiu, z ktorej ale cítiť nižší rozpočet, ale vyššie uvedené faktory to vynahradili.(2.6.2015)

 • - Herec Matthew Lillard si zde zahrál postavu punkera, stejně jako ve filmu ze stejného roku SLC Punk! (1998). (Joker Punx)

 • - Keď hrá Derril (Marlon Wayans) svoj prvý hokejový zápas, komentátor povie, že vychytal nulu, no na výsledkovej tabuli svieti stav 4:1. (Lukoh)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace