Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Darryl Witherspoon je sympatický a talentovaný mladík, který studuje na vysoké škole a ještě penězi podporuje matku a několik svých sourozenců. Chce se stát úspěšným finančním expertem v prestižní bance a účastnit se výběrového konkurzu. Jeho plány nečekaně zkomplikuje žádost matky o finanční pomoc. Proto se Darryl zapojí do nezvykle náročného lékařského experimentu... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (46)

misterz 

všechny recenze uživatele

Čakal som málo, no dostal som slušnú porciu zábavy a srandy. Mať superzmysly ešte nemusí nutne znamenať aj výhru.... Väčšina vtipu sa točí okolo hlavnej postavy v podaní skvelého Marlona Wayansa, ktorého gagy a opičky by ma dokázali zabávať hoci aj celý deň - je to proste komik ako sa patrí. Divák si tu užije kopec bláznivých situácií a sem-tam aj nejakú hlášku. Svoj účel to splnilo až nadmieru dobre. 75/100 ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Darryl srandovně běhá, Darryl se srandovně kroutí, Darryl se srandovně píchá do zadku, Darryl se srandovně schovává před puky, Darryl se srandovně drží za nos a za uši, Darryl ... ale to je jedno. Chudák Wayans se zkrátka snažil být směšný v každém filmovém okénku, ale ke mně se dostal jen nános trapnosti. Z lítosti mu ty dvě hvězdy dám, protože jeho snaha mne rozesmát byla očividná, avšak očekávaný efekt nepřinesla. Osud ke mně však čas od času bývá spravedlivý, takže doufám v to, že zanedlouho se do sytosti zasměju u nějakého nepovedeného hororu. ()

Reklama

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Opravdu dobrá černošská komedie, která překvapivě málo využívá fekální humor k vyvolání úsměvné situace, což je o to překvapivější, vzhledem k hlavnímu představiteli. Vzhledem k bláznivému ději je též překvapivě umírněná, což je škoda. Ohromně však potěší vtipné vedlejší postavy, a krom celkově úsměvného naladění filmu taky pár opravdu neskutečných scén. Vzato kol a kolem 70 %. ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

Slaby, předvidatelny, né moc chytry, né moc vtipny. Hlavní ženská byla hezká asi tak jak Christopher Walken za mlada, protože mi ho něčim trochu připominala. Wayansovy joky poflusané a otřelé. Kdo si potrpí na inteligentní filmy, ten se u tohohle asi okotí a vrhne mládě (pusou). Nedá se to nazvat ani oddychovka, protože i když jsem u toho 2x usnul, stejně jsem si neodpočinul... ()

moviesfan 

všechny recenze uživatele

Odstrašující komedie. Tak nesympaticky zahráný výkon v podání hlavního ,,hrdiny" mě několikrát donutil přemýšlet, jestli má smysl na tento film koukat. Naprosto příšerná a rádoby vtipná mimika obličeje (zjednodušeně ksichty) byla fakt hrozná. Asi to mělo splnit účel vtipnosti, ale takto byl splněn účel trapnosti. Zbytečná komedie, kterou od Odpadu! zachraňuje 3-5 vtipných scén. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Keď hrá Derril (Marlon Wayans) svoj prvý hokejový zápas, komentátor povie, že vychytal nulu, no na výsledkovej tabuli svieti stav 4:1. (Lukoh)

Reklama

Reklama