poster

Air America

 • anglický

  Air America

 • slovenský

  Air America

Akční / Komedie / Válečný

USA, 1990, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Delmondo
  ***

  Tohle je ten typ filmu na který se přesně hoděj ty tři hvězdičky. Nebylo by to špatný ale chybí tomu nějaká větší zápletka než jen ty kšeftíky s drogama a proto je to celý takový o ničem stejně jako tenhle komentář. Jedinej důvod proč si Air Americu neuložím do podvědomí je herecký tandem Gibson-Downey přičemž Mel mi přišel dost nevyužitej a lehce zastíněnej Robertem.(13.7.2014)

 • Tommassi3
  ***

  "Problém je v tom, kámo, že když my dva tu vlastně nejsme, tenhle rozhovor nikdy neproběhl, takže si nemůžu pamatovat, co jsi vlastně neřekl.." ;) Slušná Spottiswoodova akční zábava, která však zaujímá dost zvláštní tvůrčí postoj k americké politice v Laosu, s překvapivě nešíleným Maxem Gibsonem hádajícím se o pastelky a překvapivě ještě nesjetým Downeyem Jr., oba v dost nečekaných úlohách i polohách..(28.2.2017)

 • Boss321
  ***

  Oddychovka, které chybí více akce a vtipných momentů. Nemyslím, že je to nejslabší Gibsnův film, ale všichni víme, že natočil mnohem lepší. Duo Gibson - Downey jsou sympatičtí, ale jejich herecké výkony nejsou oslnivé. Air America je klasický případ filmu na jedno zkouknutí, který svým příběh rozhodně neomráčí.......(14.5.2008)

 • Pepinec
  ***

  Gibson s Juniorem si uspořádali armádní letecký den a my na to museli koukat. Jediná vaše klika, pánové, je, že jste to pojali s humorem a tudíž bez vašeho pověstného patosu, sentimentu, a modro-červeno-bílého vlastenectví. Ale proč tedy celá ta show? Že jste bambulové tady všichni už dávno víme... :-)(30.10.2011)

 • cariada
  ***

  Průměrný snímek odehrávající se za Vietnamské války v sousedním Laosu o kšeftování s drogama a zbraněma. Je to celkem dobrá podívaná spojená s humorem. M.Gibson takový jaký má být. Poznámka až na menší blbost v dabingu bych výhrady neměl a to ,když se tam zminujou o mluvícím Maxipsu Fíkovi.Což je nehorázná blbost za prvé američani Fíka neznají a i kdyby ,tak v roce kdy se snímek odehrává 1969 žádný Maxipes Fík ještě neexistoval!!! Zajímalo by mě jaký blbec to překládal.(19.4.2008)