• arkie
  *

  Voci teme nemam co vycitat, ale herecke vykony bieda (dokonca aj R.Downey jr ma taku divnu rolu, o vykone Claudie Schiffer a Mike Tysona ani nehovoriac). Scenar - existoval nejaky? Velmi slabe, jedna soft sukacka na zaciatku to nevytrhne. Ak ste zapaleni do hip-hopu ako tie bohate biele decka vo filme, tak mozno date viacej hviezd. Yo!(24.3.2009)

 • mchnk
  ****

  Perfektní důkaz toho, že Hip Hop jako kulturní záležitost, je naprosto v háji. Rapeři z Wu-tang clanu nám tady hrajou hru na gangstery, kteří dokáží své nekalosti krásně zamaskovat a proto se z pouličního gangstera stane uznávaný obchodník vydělávající na produkci rapu. Černá kultura se protlačila do druhé části New Yorku, a proto zde můžeme prožívat soukromé příběhy kluků a holek, kteří ač žijící v nekonečném luxusu, přitahuje je pouliční kultura, která se dnes už také proměnila v těžký business. Prostě to co se v Americe dělo před více jak 10ti lety máme dnes v ČR přímo před očima. Spojení Hip Hop už dávno není výraz pro 4 elementy na kterých to původně vyrostlo. Je to výnosný obchod. V tomto snímku to zaznívá nejen z úst černochů. Zde je to ovšem bráno jako nutná rapová evoluce. Obraz NY na konci 20tého století s alternativním nádechem a spoustou individuálních příběhů.(3.6.2012)

 • Olík
  ***

  Dívat se přes hodinu a půl na to, jak se bílé děti na sílu snaží pomocí uši trhajících dialogů vypadat jako street hu100les gangsta tvrďáci. Děkuji, jednou stačilo. Absurdní až úsměvné pouliční poudačky s šachovnicovým kontextem bílá královna vs. černý kůň….tady zase jednou téma přebilo zpracování.(9.4.2021)

 • GlamourCat
  *

  Až na absurdní scénář a nevěrohodné dialogy (možná že to dělal zčásti i český dabing), klišé o černoších, absenci jediného normálního člověka a morálního názoru by to mohl být docela zajímavý film, týkající se drsné americké reality a přístupu černých k bílým a obráceně. Nicméně jednu hvězdičku si zaslouží pár dobrých herců a zejména teplá dvojice Downey Jr-Jared Leto. Downey je fajn vždy a všude, ale proč pořád musí hrát homosexuály , to mi nějak nejde na rozum.(31.5.2012)

 • JannieMc
  **

  Hola Guys! =´) Škoda, že skutečná pointa zůstala zaklíněna mezi "nigga" a "shit(y)" a "my man and no my woman". Nic není jen černé a jen bílé, ať se snažíme či chceme jakkoli, to, odkud jsme vyšli, nás nevyhnutelně v určitých mezích definuje...jenže je to zaklíněno až moc pevně a hodně hluboko - pod všemi těmi černobílými kecy. "Don´t Be Afraid..."(27.10.2014)

 • - Slovo "fuck" ve filmu zazní 215krát, což je 2,19krát za 1 minutu. (Dixxx)