Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V neodolatelné romantické komedii Naděje umírá poslední ztvárňuje Cybill Shepherdová krásnou mladou ženu Corinne Jeffriesovou, jejíž dokonalé manželství rázem dospěje ke zdrcujícímu konci, když její manžel Louie nečekaně zemře. Louie naštěstí dostane druhou šanci na život poté, co souhlasí, že bude zrecyklován zpátky na Zemi v těle novorozence Alexe Finche (Robert Downey, Jr.). Osud zkříží Alexovi cestu o třiadvacet let později, když potká Corinneinu dceru Mirandu (Mary Stuart Mastersonová), a náhle jej zaplaví vlna vzpomínek, které patří Louiemu! Teď, když se jeho předchozí život začíná pomalu probouzet, je Alex nucen čelit své manželce, která se domnívá, že je mrtvý, dceři, která by mohla být jeho přítelkyní, a nejlepšímu příteli (Ryan O'Neal), jenž je do Corinne tajně zamilovaný. (Cinemax)

(více)

Recenze (30)

MM11 

všechny recenze uživatele

Má to podstaně větší ambice než jiné snímky z branže, jde jen o to jestli na tu hru přistoupíte. Protože pokud ne, tak Vám ty všudy přítomné zázraky, uplakané momenty, procitnutí a další "výjevy" můžou připadat hloupě. Tanečník Emile Ardolino vystavěl děj na místě kam je romantickým komediím vstup zakázán a s pomocí trochu toho sci-fi a dobrých výkonů připravil příjemnou komedii. ()

HawkeyP 

všechny recenze uživatele

Škoda, že to nemá nápaditější scénář, protože film by pak na dnešní tolik nezestárl. Nemálo scén je díky tomu předvídatelných, na druhou stranu, i tak se jedná o solidní romantickou komedii. Nikdy to není moc přeslazené a má to atmosféru typickou pro filmy konce 80. let. Celkově vzato se jedná o oddechovou, ale příjemnou záležitost. ()

Reklama

StanislachKo 

všechny recenze uživatele

Jedna z tých oldschool hollywoodskych romantických komédii, ktorá Ťa zo svojej podstaty nedokáže vyrušiť svojou neskrývanou stupiditou. Keďže ju tak nejak očakávaš. Veľmi pekné a asi jeden z prvých dôvodov vďaka ktorým to vystrelilo juniora až na Tonyho Starka. Film to bol veľmi nenásilno sentimentálny, milý, ale Downey minimálne do polovice úžasný. A záver som naozaj nečakal, že pôjde smerom akým sa vydal. Veľmi príjemná náhoda. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Až na tu jednu scénu více než viditelně inspirovanou mým milovaným Heaven Can Wait docela dobrá sranda. Downey si byl na konci osmdesátých opravdu velmi málo podobný, takže jsem s klidem přehlídl i to, že jeho první pozemskou existenci nezahrál on, ale Christopher McDonald. Mary Stuart Masterson byla docela šťabajzna, už jsem jí obdivoval v jiné osmdesátkové pohádce z horkého středozápadu. Velmi dobrý soundtrack. Viděno s druhým dabingem, 2002 pro Primu. ()

helloween93 

všechny recenze uživatele

"Throwback Thursday #2" - Režisér filmu Dirty Dancing Emile Ardolino natočil v roce 1989 další romantickou komedii, tentokrát s prvky fantasy - Chances Are. Zápletka je o reinkarnaci, kdy manžela Cybill Shepherd přejede auto, zemře a reinkarnuje se do Roberta Downey Jr., který se náhodou dostane do domu své manželky a zábava a komické situace mohou začít. Jde o klasickou 80’s sentimentální komedii s nenuceným humorem a snesitelnou romantikou. Komerčně to úplně nevyšlo, což je překvapující, protože zápletka filmu je celkem nevšední a vtipná. V téhle době už Downey Jr. slušně fetoval, akorát nebyly ty skandály a arresty, které přišly až v mid 90s. Viděno na HBO GO. 4* ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama