Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V Los Angeles bydlí dívka jménem Hugo (Alyssa Milano), která se živí poněkud nezvyklým zaměstnáním, zajišťuje dokonalé vyčištění zahradních bazénů. Putuje od domu k domu a setkává se dost často s pozoruhodnými lidmi. Hodně práce nemůže sama zvládnout a tak přibírá matku, která ji přidělává trable bláznivým sázením na dostihy, když dluží, kam se jen podívá, a otce, vyléčeného narkomana. (Rodriguez)

(více)

Recenze (26)

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Netradiční "Summer Movie" s pestrými charaktery, jež ztvárnily talentovaní herci Hollywoodské mladistvé elity. Alyssa Milano je kráska a mě jen mrzí, že se nedostala do té "první herecké ligy," kde by rozhodně zářila. takto se objevuje pouze v menších snímcích, kde však vždy má co nabídnout. Sean Penn je klasa, Robert Downey jako by hrál sám sebe v určitém "krušném" období své kariéry a Malcolmu McDowellovi se tentokrát dostalo té příležitosti, zahrát si zase pro změnu téměř "normální" postavu:) Příjemná, odpočinková komedie na letní dny s výborným scénářem. A ta pusa, co dostal Patrick Dempsey od Roberta... 😍 ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Hugo Pool. Film, který (podle komentářů) už běžel v (nějaké) české televizi, ale přesto je neznámý (schválně si zkuste najít někde na internetu titulky, alespoň anglické, mně se to nepodařilo a našel jsem myslím jen španělské). Přitom se stačí podívat na obsazení a napadne vás, na kolik by takový film přišel dneska, respektive jen platy herců jako Downey Jr., Penn či Dempsey. A je to hodně škoda, že takhle bláznivý a milý film není tak známý. Já si jej sehnal, protože mám rád Alyssu Milano a speciálně ona mě nezklamala. Celý film je vlastně o ní a její práci (pracuje jako čistička bazénů) a jejích vztazích. Ať už s jejími rodiči, či přáteli (zfetovaný Robert Downey Jr.) či láskami (ochrnutý Dempsey). Odehrává se v jednom dni, kdy se stane spousty šílených věcí, a vy se celou dobu ptáte, jaký to má smysl. Pak ale film nějak skončí a vy si uvědomíte, že máte skvělou náladu a že se vám tento film tak nějak zaryl pod kůží svou nevtíravostí a jednoduchostí. A tady rozhodně platí, že v jednoduchosti je krása. Myslím, že za nějakou dobu si tento film s radostí zopakuju. 90 %. ()

Reklama

rt12 

všechny recenze uživatele

Přemýšlím (marně), co mi měl tento film dát. Pocitově jsem u toho spíš trpěla než, abych se bavila, příliš mnoho potrefených lidí na jednom místě. Jediné co na tom bylo prima, že se sešli hvězdy, které jsou zde mladičké, pouze Malcolm McDowell se tomu vymyká, protože ten šedivej lišák vypadá pořád stejně už od svých čtyř let. ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Tak jsem asi zabrousila do úplně jiných vod, než bych čekala. Obsazení bylo sice vynikající, s tou komedií bych byla opatrná a nebo bych přihodila ještě drama. Je to škoda, ale celkově mě Pool Girl minul velkým obloukem. Scénky, kde jsem se měla smát se mnou nehnuly a těch pár momentů nestojí ani za řeč. Ani v jednom tahu zfetovaný Robert Downey mě nenadchnul. Těšila jsem se nejvíc asi na Patricka, který tady sice moc vděčnou úlohu nehrál, ale ta jeho dějová linka mně sedla asi nejvíc, včetně konce. Je to opravdu trochu jiný film, než který by jste očekávali. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Když už si máte nechat vyčistit bazén, a jste-li rodu mužského, komu zavoláte? Myslím, že valná většina pánů by zvolila mladou hezkou holčinu, která se vyzná, a které to v tílku a krátkých šortkách hodně sluší. A přesně tenhle ideál zosobňuje v tomto filmu nádherná Alyssa Milano, která stihne za jeden den vyčistit klidně i 40 bazénů. Tohle byl úžasný milý malý americký nezávislý film, kterému není prakticky co vytknout. V hlavních rolích jsou zde méně známí herci, ve vedlejších rolích pak excelují herecké extratřídy, kterými bezesporu Robert Downey Jr. i Sean Penn jsou. Celý příběh se pak odehrává během jednoho obyčejného pracovního všedního dne, kdy má divák možnost sledovat různé lidské charaktery, od hlavní hrdinky, která patří ve filmu asi k těm nejnormálnějším postavám, přes zdrogovaného režiséra, místního mafiána, ochrnutého mladého muže na vozíku, tuláka spícího v cisternovém voze, tatínka poučujícího svého zhruba šestiletého synka co je to sex (poučení probíhalo na příkladu klacíku a dírky), manželský pár tančící na zahradě nějakou lambadu nebo co to bylo, až po otce na odvykačce a matku závislou na sázení na dostihy. Všechny tyto charaktery lze ve filmu vidět, a všichni jsou svým způsobem zvláštní a zajímaví. Závěrečná lovestory pak už byla jen příjemným zakončením celého příběhu, jen škoda trochu smutnějšího konce, ale i takový je život. Tenhle film se rozhodně povedl a určitě dokázal příjemně překvapit, a i proto mu uděluji lepší čtyři hvězdy. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama