Sex O'Clock

(seriál)
Trailer
Komedie / Rodinný
Česko, (2023–2024), 10 h (Minutáž: 30 min)

Václav Fronk

Jiří Burian

Petra Bučková, Jan Révai, Jana Švandová, Csongor Kassai, Sára Korbelová, Maxmilián Kocek, Karolin Omastová, Tomas Sean Pšenička, Leona, Kryštof Švehlík (více)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(20)

Hlavním hrdinou Sex O’Clock je dospívající Adam (Maxmilián Kocek), který se až dosud zabýval především svou taneční kariérou a palčivou otázkou, kdy už konečně přijde o panictví. Jeho otec (Jan Révai) ale záhy převrátí celé rodině život naruby a odstartuje celý řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka Judita (Petra Bučková), tak babička (Jana Švandová). A to ještě nikdo netuší, s čím se bude muset v brzké době vypořádat Adamova sestra Ema (Sára Korbelová), zatímco Adam nejspíše na tanečním kurzu právě potkal největší lásku svého dosavadního života (Karolin Omastová). (Voyo)

Trailer

mira007

Na jednu stranu tenhle seriál vypadá mezi domácí zaprděnou tvorbou jako něco svěžího, svižného, možná i sexy a kdyby se objevil před deseti lety tak budu přemýšlet o pěti hvězdách za určitou odvahu, otevřenost ... jenže dneska, dneska je tenhle typ seriálu někde daleko za těmi zahraničními vzory podle kterých se to točí a výsledek je vlastně snad průměr ikdyž tak nějak moderní průměr. ()

PavelVanekArt

Taková Česká horší komornější variace na Sex Education, kde se chytají osudy a příhody dorostenců (ano, jsou i kozy, ale malé a v ještě menší míře), strasti rodičů, nějaký těhotenství, psycholožka, rozvedená matka, homosexualita, prostě jak přes kopírák jen po našem. Herecky je to v pohodě na náš kraj, i když ve valné většině je výplň mezi dějovými posuny celkem cringe, tak krásně typicky pro náš kraj. Druhou sezónu si dám, ale nečekám zázraky, protože ani zády se zdaleka nekonaly. 3* a.k.a 55% ()

Olík

V hodně příspěvcích se naráží na britský seriál Sex Education…..no když přivřu všechny oči, co jich mám…..ale stejnak, tak otevření pořád ještě nejsme. Možná toho tvůrci na jednu rodinu a jenom deset epizod naložili až přespříliš, plus nejsem zrovna zastáncem stylu, všechno se vyřeší v posledních pár minutách, ale jinak jsem byl docela mile překvapen. ()

vyfuk

Takový Horákovi v dnešní době. Námět hezký, možná trochu vykrádačka. Čekal jsem, že to bude totál jako Sex Ed, což se naneštěstí nestalo. Kdyby jo, problémy by se řešili rovnou. To, co znělo v prvních dílech hezky a bylo jako guilty pleasure se vyvinulo ve špatný příklad toho, jak lidi spolu nemají komunikovat a jednat. První smysluplná konverzace na úrovni průměrně sociálně inteligentního se vede v posledním (jinak DESÁTÉM) díle. Pokud takhle spolu konverzuje a funguje alespoň 47 % rodin, tak se vysvětluje 47 % rozvodovosti. Pro svůj psychický klid nemůžu druhou sérií zvládnout. ()

jiri.twist

Já mám s čím srovnávat a na české poměry je to nesmírně zdařilý projekt. Seriál, který nepostrádá šťávu, švih, moderní pojetí s mírnou přidrzlostí a lehce komický nadhled. O "vadách" by se dalo polemizovat, ale ty jsou z celkového dojmu naprosto nepodstatné. Sedlo mi moc zasazení do Zlína, kde baťovské domky a stavby jsou stále super a je zde i to jedno z tanečních center, takže vše hodně uvěřitelné. Zvraty až překvapivé, konec trošku očekávaný, výborné zpracování a hudební podkres. Herecky skvělá a scénáristickými bonmoty vybavená Švandovka, překvapila mě velmi Petra Bučková v roli matky. To, že věkově zcela neodpovídali někteří herci postavám, jsem překousl, protože Kocek zahrál Adama bezva, a i ty "staré" holky se snažily a ti dva další kluci taky. Nakonec asi nejméně mi tam sedl Révai, ale bylo to postavou a také mi připadal moc "zarostlý", jako odrostlý lev. Výborně! Na naše poměry mě to bavilo s českými a slovenskými herci. DOPORUČUJI ... 9101010 ()

• Bertino Bistro je ve skutečnosti Café Malá scéna, kde se autoři scházeli, psali a vyvíjeli seriál. (TV Nova)
  • Seriál vznikl za podpory Zlínského kraje. Natáčelo se tak především ve Zlíně a okolí. (mar48)