Sex O'Clock

(seriál)
Trailer
Komedie / Rodinný
Česko, (2023–2024), 10 h (Minutáž: 30 min)

Václav Fronk

Jiří Burian

Petra Bučková, Jan Révai, Jana Švandová, Csongor Kassai, Sára Korbelová, Maxmilián Kocek, Karolin Omastová, Tomas Sean Pšenička, Leona, Kryštof Švehlík (více)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(20)

Hlavním hrdinou Sex O’Clock je dospívající Adam (Maxmilián Kocek), který se až dosud zabýval především svou taneční kariérou a palčivou otázkou, kdy už konečně přijde o panictví. Jeho otec (Jan Révai) ale záhy převrátí celé rodině život naruby a odstartuje celý řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka Judita (Petra Bučková), tak babička (Jana Švandová). A to ještě nikdo netuší, s čím se bude muset v brzké době vypořádat Adamova sestra Ema (Sára Korbelová), zatímco Adam nejspíše na tanečním kurzu právě potkal největší lásku svého dosavadního života (Karolin Omastová). (Voyo)

Trailer

Prochy38

Tak tomu říkám příjemné překvapení!! Super obsazení, luxusní scénář. Bavili jsme se doma skvěle a každý díl byl lepší. Od toho prvního, kde se ve stylu teen-komedy seznamujeme s postavami, dál a dál, kdy graduje příběh a od komedie postupně přechází k solidnímu byť tmavě humornému dramatu, které se pomalu bude bo může týkat všech našich rodin. Jako za mě naprostá paráda! ()

Ryuuhei

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výtečný seriál pro dospívající, který jsem si nicméně užil i ve svých letech. Postavy mi sedly už od začátku - tedy až na ústředního Adama, který se po většinu času choval jako blbec, ale měl zkrátka roli takového toho dospívajícího, co pořádně ještě neví, kým chce být. Zajímaly mě všechny osudy a nechal jsem se unášet někdy až ironickými zvraty. Musím zejména pochválit zpracování, které bylo světové kvality. Od kamery, po pojetí scén - tohle nebyl ten typický novácký seriál, ale takový, co se může sebevědomě vyjímat i po boku zahraničních. Naprosto jsem zbožňoval třeba aeriální přelety ukazující krásy Zlína, který posloužil i jako originální zasazení. Fenomenální hudební podkres mi také doteď zní v hlavě. Zkrátka mě seriál nadchl, bavil, těšil jsem se na každý díl a i když bylo zakončení takové dost humorné, nemám žádný důvod snižovat na hodnocení. Ohromné překvapení, kterému distribuce v rámci Voyo jen prospěla! ()

Kothy

Milé překvapení ze strany Novy. Člověk by ani nečekal, že může u nás vzniknout tak zajímavý počin. Inspirace Sex Education je více než zjevná. I tak to ale v českém prostředí potěší. Další body navíc dávám za Zlín, protože tam se moc seriálů netočí. Seriál se točí převážně kolem jedné disfunkční rodiny. Otec je gay a odejde od ní. Jejích syn Adam má 15 a zápasí s tím, s čím asi většina jeho vrstevníků. Není na to ale sám, má k sobě i další dva kámoše. Postupně si prochází různými trapasy spojenými se sexuální tématikou. Hezky to pracuje s postavami a děj působí přirozeně. Dojde tam k pár dost ujetým věcem. Konec to hezky uzavřel, ale je tu prostor pro pokračování. Dost mě to baví a těším se na další sérii. I obsazení je dobré. "Ty šmíráku!" ()

petrsv

Musím uznat, že Nova překvapila. Sice je to dost překombinované a zdá se, že víc problémů se do 1. řady už nacpat nedalo, ale má to silnou vtipnou stránku, což se moc nevidí. Obsadit Janu Švandovou byl geniální nápad, ale i ostatní herci to zvládli skvěle. Moc mi tam neseděl Révai. Scénáristé by mohli v další řadě ustoupit od té šablony, kdy se všechno vyřeší v posledním díle. ()

Olík

V hodně příspěvcích se naráží na britský seriál Sex Education…..no když přivřu všechny oči, co jich mám…..ale stejnak, tak otevření pořád ještě nejsme. Možná toho tvůrci na jednu rodinu a jenom deset epizod naložili až přespříliš, plus nejsem zrovna zastáncem stylu, všechno se vyřeší v posledních pár minutách, ale jinak jsem byl docela mile překvapen. ()

• Sexuální scéna Petry Bučkové (Judita) s Václavem Vašákem (Vláďa) se točila na „první dobrou“, aby se chytlo romanticky zapadající sluníčko. (TV Nova)
  • Bertino Bistro je ve skutečnosti Café Malá scéna, kde se autoři scházeli, psali a vyvíjeli seriál. (TV Nova)
  • Jan Révai pro roli Michala podstupoval každý den v maskérně 50minutové sezení s natáčkami. (TV Nova)