Reklama

Reklama

Bella a Sebastian: Nová generace

  • Francie Belle et Sébastien : Nouvelle génération (více)
Trailer 6

Obsahy(1)

Desetiletý Sebastian tráví prázdniny na horách se svou babičkou a tetou, ale moc ho to tam nebaví a radši by byl někde jinde. Musí rodině pomáhat s ovcemi, co není pro chlapce z města žádná vzrušující zábava. Ale pak mu osud do cesty přihraje Bellu, obrovského bílého psa, kterému jeho majitel ubližuje, a pro Sebastiana začíná to největší dobrodružství jeho života. Je připraven udělat cokoli, aby bojoval proti nespravedlnosti a zachránil svého nově nalezeného psího přítele. (Forum Film CZ)

(více)

Videa (5)

Trailer 6

Recenze (6)

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Tohle byla další simply escort misson, tentokráte v kině. Co k tomu dodat. Bella a Sebastián je už zavedená marka a tak to lze aplikovat v podstatě na jakýkoliv příběh, kde chlapec a pes k sobě nachází velké pouto.  Kdo má rád pejsány a má menší děti, neprohloupí, když jim tenhle film ukáže. Frantíci tento typ filmů točit umí. Co musím uznat je fakt, že se ve filmu moc neubližuje zvířatům a to co je nezbytné aby se odlišil záporák od ostatních hrdinů není ukázáno, jen to jen naznačeno. Takže dítka neutrpí újmu např. při týrání psa apod. a sám bych pak měl s filmem problém.  Většina filmu se odehrává v nádherných horách a divokých hvozdech nebo na francouzské salaši se stádem ovcí a koz, tak opravdu je na co koukat. Bella je správnej chundelatej mazel a může být sakra příjemné ji mít v posteli jako heboučkou opěrku s přídavným topením v jednom. Příjemná byla i hudba, takže pokud hledáte rodinný film, tohle je docela dobrá věc k zamyšlení. Sám bych na to samozřejmě nešel. Dětem se to líbilo a to bylo hlavní, mně to neurazilo. Dávám tedy za vlčí stopy. * * * ()

masekjc 

všechny recenze uživatele

Seriál jsem neviděl a předchozí "díly" také ne, takže těžko říct kam se to posunulo. Každopádně průměrný pejskařský rodinný film, který za návštěvu kina rozhodně nestojí. 5/10 ()

Reklama

Eridan_ 

všechny recenze uživatele

Povedený film klasického příběhu, kde se z měšťáka mající největší starost, aby si neumazal ruce, stane ostřílený dobrodruh hrdinně chránící své ovce před smečkou vlků. Nechybí záporák, mesidž o přátelství, trocha dramatu a krásná příroda. Navíc to není přeslazené a spíš to připomíná poetiku filmů s Tomášem Holým. Užil jsem si to a děti taky. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Klasický rodinný príbeh so psom v hlavnej úlohe, ktorý nemá šancu nadchnúť, ale ani nijako neurazí. Skôr ma mrzí, že je to opäť raz len akási napodobenina predošlých filmov len s inými hercami a s pripovídkou o nejakej novej generácii. V zásade to isté a už len varenie z ničoho. Veľké plus za prenádhernú prírodu, ale ani to niekedy proste nestačí. 45 % ()

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Docela hezký film, kdyby ovšem nebyly předešlé díly.  Takhle je to jen další dobrodružství Belly a Sebastiana. Je tu vidět snaha zasadit příběh do dnešního světa, ale to je trochu málo. Celkově pro děti fajn, pro milovníky psů a hor taky fajn, ale jinak spíš nuda. Prostě dobrodružný rodinný film...70% ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama