Eating Miss Campbell

• USA Eating Miss Campbell
všechny plakáty

Vegánska stredoškoláčka v gotickom štýle Beth Conner (Lyndsey Craine) sa zamiluje do svojho nového učiteľa angličtiny a odrazu sa u nej prejaví neodolateľná chuť na mäso. Lenže na to ľudské... (Arsenal83)

pornogrind

Nevěděl jsem moc do čeho jdu ale už když film začínal a já jsem zjistil, že za tím stojí TROMA bylo mi jasný, že to bude něco pro mě. Hned od úvodních minut mě film hodil do dobré nálady, která mi vydržela až dokonce. Pečlivej divák jistě na krátkou dobu zaznamená i samotnýho otce TROMY Lloyda Kaufmana. Potěšila i účast Laurence R. Harveyho. Hlavního aktéra The Human Centipede II (Full Sequence) - (trilogie Lidské stonožky je mojí sdcovkou). V tomhle případě je hodnocení jednoduchý. TROMA ujetosti miluju a i tentokrát jsem se bavil. Ti co též mají rádi TROMU by zklamaní být neměli. Ti co TROMU neradi ať to raději ani nezkouší. ()

Morholt

Šel jsem do toho s tím, že se jedná o kanibalistickou komedii, ale i když se tu sem tam někdo do někoho zakousne, o lidožroutství to zase tak moc není. V zásadě se jedná o přestylizovanou snahu nabídnout co nejvíc nechutnosti a nekorektnosti. To vše v rádoby vtipném rámci. A to mě moc nebavilo. Dvě tři lahůdky se tu sice najdou a hlavní hrdinka je sympatická, ale jinak mě film úplně minul. 15% ()

Kudly4

Zábavná šílenost, nacucaná krví a kanibalismem. Vůbec jsem netušil do čeho jdu a i přesto, že na spojení Hororu s komedií, ještě navíc z Anglie, mám chuť málokdy, tak mě tohle překvapilo. Film si nelítostně dělá prdel a vtipkuje na téma střelba na US školách. Na hlavní postavu se příjemně dívalo, nechybí několik nechutných scén - ukousnutí péra asi vede (Laurence R. Harvey - Lidská stonožka II a III), nějaké to poprsí tu taky vykoukne a párkrát jsem se i tomu černému humoru škodolibě zasmál. Asi né pro každého, já se ale tentokrát celkem bavil. (30. hodnocení, 8. komentář) ()

darkrobyk

Masakr na střední, a nebo sebevražda? Je to TROMA! Většinu tromácké produkce mám rád, takže občas i kvůli tomu v hodnocení přilepším. Beth je temná, otrávená životem a ráda by s ním skoncovala. A pak najednou přijde nikoliv učitel, nýbrž nová učitelka!, do které se Beth zamiluje - tedy asi ne tak úplně na plno, ale zjistí, že je to jediný člověk, ke kterému alespoň něco cítí. Zpočátku, i přes černé vtípky, takové obyčejné drama ze střední, kde nechybí šikanující čubka s doprovodem. Pak se ale příběh rozjede, a jakmile je odhaleno tajemství Bethiny (strašné slovo takhle česky) rodiny, děj se až do konce nezastaví, páč jde o život! Sice to není klasický tromácký masakr, ale leccos je ukousnuto, uříznuto, useknuto, ustřeleno. A potěšil Laurence R. Harvey z Lidksé stonožky, který však dopadne nevalně... Běžný divák si nejspíš z mého hodnocení jednu až dvě hvězdy ubere, já ale hlavně za poslední třetinu nemohu jinak. ()

Arsenal83

Gore, gotika, blvanice a kanibalizmus. Asi také príjemné veci ponúka film tak trochu vo vtipnom obale. Film založený na samovražednej romantike, ktorý nie je mojím žánrom, ale treba vyzdvihnúť, že v tej svojej vtipnej bubline sa neštíti do vtipu zapájať aj situácie ako streľba na škole, 11. september, pedofilov a úchylákov ako Harvey Weinstein a Jeffrey Epstein, Divoký film, plný šialených postáv. ()

• Film and Publication Board (orgán pro klasifikaci a regulaci obsahu v Jižní Africe) odmítl film kvůli nežádoucím scénám. (Kudly4)
  • Po skončení závěrečných titulků následuje ještě jedna scéna. (pornogrind)