Reklama

Reklama

Jack Mimoun a tajemný ostrov

  • Francie Jack Mimoun et les secrets de Val Verde (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Dva roky poté, co přežil sám na nepřátelském ostrově Val Verde, se Jack Mimoun stal hvězdným dobrodruhem. Kniha vyprávějící jeho příběh je bestsellerem a jeho televizní program láme rekordy ve sledovanosti. Potom jej osloví tajemná Aurélie, která dostane Jacka nevědomky zpět do Val Verde, aby pomohl při pátrání po legendárním meči piráta La Busea. Za doprovodu Bruna, Jackova ambiciózního, ale ne příliš odvážného manažera, a Jeana-Marca, problémového a nepředvídatelného pilota helikoptéry, budou naši dobrodruhové čelit mnohým nástrahám džungle Val Verde v honbě za pokladem. (Vertigo International)

(více)

Videa (4)

Trailer 3

Recenze (1)

MaxForValue 

všechny recenze uživatele

Malikovi Bentalhovi sa podarilo napasovať zaujímavé postavy do nezaujímavého príbehu. Je to oddychovka, má to vtipné scény, uťahuje si to zo všeličoho, ale zlyháva to v samotnom dobrodružnom žánri. Ruku na srdce, celé to hľadanie pokladu bola dosť nuda. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Val Verde je název fiktivní země využívané filmovými tvůrci pro ztvárnění oblastí Jižní a Střední Ameriky. Objevil se např. ve filmech Komando (1985) nebo Smrtonosná past 2 (1990). (korbitch22)

Reklama

Reklama