Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva roky se jen tak povaloval. Teď musí rychle něco podniknout, jinak bude mít nemalé problémy. Profesor James Krippendorf dostal velké peníze na antropologický výzkum neznámého kmene, které ale utratil za jídlo a oblečení pro své tři děti. Na výlet do Nové Guiney teď už nemá čas ani peníze, takže nezbývá než si nějaké objevy vymyslet. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (17)

Pharlap 

všechny recenze uživatele

Absolutne ne!! Tim Allen a "Mimi-Siku" jsou davno pryc.. Respektive, nevim proc mi pripomelo film Jungle2Jungle. Neni to parodie, neni to mystifikace.. je to tuctova komedie, ktera par krat prekvapi dobrymi momenty. To ale v celkovem pohledu nezachrani celek.. a trapne pokusy o "pseudoromanticky" nadech a rodinne "aroma" k zaveru filmu. ()

Yardie 

všechny recenze uživatele

Průměr! Nápad to nebyl špatný, zpracování z počátku také ne, ale když se začalos tím šíleným převlékáním a pobíháním, tak mi to trošku zkazilo dojem z filmu, protože todle zrovna nemusím. NIcméně, pár dobrých vtípků tam bylo, pár úsmevných taky, ale že bych se smál od začátku do konce, tak to ne. Prostě takový průměr, který stačí vidět jednou, protože podruhé už to tak vtipné nebude a bude to jen obyčejný film. Na odpočinutí u TV, když se nechce nic jiného dělat je to OK. Howgh! ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Skvěle podaný návod na mystifikační dokument...no tak to asi ne:)) Ale komedie je to výborná, zásluhou všestranného herce Richarda Dreyfusse a především komediálně neméně zdatné Jenny Elfman. ()

sydney 

všechny recenze uživatele

Richard Dreyfuss hraje antropologa, který utratí grant poskytnutý mu universitou na výzkum neznámého kmene kdesi na Nové Guinei, za potřeby své rodiny. Nezbývá mu než si domorodce vymyslet. Název kmene "Shelmikedmu" sestaví z prvních slabik jmen svých dětí Shelly, Mikea a Edmunda, bez jejichž pomoci by tuhle velkou blamáž nezvládl. Dreyfussovi zdatně sekunduje Jenna Elfman v roli profesorky Veroniky Micelli a herci v dětských rolích. Při téhle odpočinkové komedii s neotřelými nápady jsem se výtečně pobavila. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama