Epizody(9)

Film vypráví otřesný skutečný příběh rodiny Brobergových, jejichž dcera Jan byla v průběhu let několikrát unesena charismatickým posedlým rodinným „přítelem“. (mokelembembe)

Trailer

YumiOkami

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

peacock vydal další zajímavý true crime seriál. minulý rok byl jeden o candy montgomery, teď je další o jan broberg. jan nebyla vražedkyně, nýbrž oběť. oběť dlouholetého znásilňování a manipulace ze strany blízkého rodinného přítele, se kterým v podstatě měla aférku celá její rodina. robert berchtold byl psychopat a pedofil, jenž dlouhá léta unikal zákonu. tyhle věci se v 70. letech neřešili. mormonská církev jeho zločiny zamlčela a soudy ho neustále propouštěly na svobodu, kde znovu zneužíval důvěru malých holčiček. v seriálu nebyly žádné explicitní scény, nicméně i tak to bylo nechutný. berchtold mohl být jako ted bundy. teď nepřeháním, slyšela jsem ho mluvit u toho soudu a hned mi došlo, jak dokázal všechny nalákat do své pasti. byl to predátor, který věděl, jak využít ostatní lidi ve svůj prospěch. lidé pro něj byli jen loutky. — po estetické stránce byl seriál natočený hezky, i soundtrack se mi moc líbil. herci byli skvělí; hlavně jake lacy (ten jeho úsměv... uf). kvůli němu a povedenému konci přidávám pátou hvězdičku! ()