Novinářská elévka slečna Libby a zkušený žurnalista Harry připravují těsně před noční uzávěrkou text do pravidelné rubriky Milá Collete. Z haldy dopisů od čtenářek vybírají ty nejpikantnější příběhy a čtou si je navzájem v redakci nahlas.

Seznam povídek:
Silence please
Workout
Double feature
Going up?
Straw dolls
The good old gang at the office
The kiss of life
Family reunion
Overdrive
True confession (dopitak)

dopitak

Obyčejný soft porno do televize s náznaky tvrdšího, ale mužské chlouby uvidíte jenom viset, a náznaky orálku zezadu. Úroveň scénáře jednotlivých povídek, technické stránky a hereckých výkonů (včetně spojující dvojice novinářů) je hodně nevalná, spíše bídná. V sedmdesátkových filmech tohoto žánru je navíc spousta kníratých týpků (o bobrech samozřejmě nespekulujme). Seznam povídek s poznámkami: Silence please - dvě hnusný vydry v knihovně, knírač je obšťastňuje zezadu při prohlížení kamasutry 0*___ Workout - pěkná gymnastka a její svalnatý trenér, který by rád, aby se uvolnila 3*___ Double feature - autokino a holka, co nechce.. tak si jí chytne borec jinej a zatáhne do dodávky, tam se jí to líbí 1*___ Going up? - Tojka ve výtahu - vysoká blondýna, menší brunetka. Obě slušný. Pojedete s námi nahoru? 2*___ Straw dolls Dvě dámy si vyjely na koních a kvůli dešti skončí na slámě. Starší, blondýna, má asi sedmičky. 1* ___ The good old gang at the office Nepochopil jsem, o co jiného než hnusnej grupáč tu šlo. 0*___ The kiss of life - Knírač přelepí ceduli, že na bazénu není plavčík, a v červených plavkách se rozvalí do lehátka. Kočky simulují topení, aby se po nich vrhnul a pak se na oplátku vhnou pod vodou po něm. Náznaky underwater orálku. 1*___ Family reunion - Pěkná blondýnka pozoruje klíčovou dírkou své rodiče. Otec je starej pardál a tak jí odchytí. Matka má asi jedenáctky - viz jediné foto k filmu tady v databázi (já jej nepřidal, fuj). 0*___ Overdrive - dvojice v autě to rozjede, a pak se rozjede i auto. Orálek, bouračka.1* ___ True confession - Naivní panna přijde do kostela se zpovídat, že na to má chuť. Její týpek se převleče za kněze a trochu toho využije. 2*___ ()

kaylin

Je to v podstatě to samé jako první film, až na to, že tu chybí ten otravný průvodce a místo toho jsou tu dva novináři, kteří přemítají o erotických fantaziích a sami nějaké prožívají. Některé scény jsou zajímavé, ale celkově nápaditost velká není. Tohle jsou opravdu prostě jen sny, které se někdo rozhodl natočit, ale nechtěl točit přímo porno, jen trochu odvážnější lechtivý film. ()

Gogo333

Erotická komedie o dvou novinářích (žena a muž), který si čtou dopisy od čtenářů. Čtenáři píší o sexu, který zažili. Občas nějaká ta scénka pobavila. Holky jsou dobrý. 40% ()