Síla intrik (TV seriál)

• Itálie

Orgoglio

Drama / Historický / Romantický

Itálie, 2004, 100 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• kingik

To je vám větší síla, než intriky, které na sebe hlavní hrdinové strojí. Co může být horší, když vám zloduch s rádoby lidumilným přístupem poté co převzal nadvládu nad úpadkovou televizní stanicí, naservíruje hodinu po poledni seriál s krásnými lidmi a do nebe volajícími úklady a podrazy. Import z Itálie si nic nezadá s telenovelami z latinské Ameriky a ještě má tu odvahu vydávat se za něco lepšího než ve skutečnosti je. Je úplně jedno, kdo, kde, s kým a jak, ale hlavně, že je to barevné, hýbe se to a má to nejméně tři řady. Nedívatelná tv Barrandov ve svém paběrkování skupováním toho nejhoršího, co kdy bylo natočeno, dosáhla už několika vrcholů a tenhle si můžete prožít každý všední den společně. Pochopitelně je to tak hloupé až to vidí za roh, vizuálně to sice překoná Esmeraldu, ale o to víc vynikne nevkus v každém detailu a herectví úděsných herců, kteří se co záběr tváří stejně avšak mimořádně smrtelně vážně. Italské televizní seriály, výjma solidní mafiánské "Chobotnice" s Placidem, nikdy nepatřily k tomu nejúchvatnějšímu, co v televizi bylo k vidění, ale takový nevkusný blábol jako je tohle by dlouho hledal konkurenci. Na televizi Barrandov však krásně splyne s davem. Tam totiž obdobné chujoviny běží non-stop. Mé hodnocení: 0%(27.2.2014)

• rt12

Povím Ti tajemství, moje sestra není moje sestra, ale dcera. A já Vám povím tajemství taky, další sladkobolná příšernost s dřevěnejma hercema na světě.(10.12.2013)