Gantry Row 13 (TV film)

Tony Morphett

Mark Wareham

Chris Neal

Mark Perry

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Televizní thriller potvrzující, že třináctka fakt pro někoho může být smolné číslo. Vlastně i pro tenhle film. Opět další promarněná šance, jak naložit s docela zajímavým námětem...(25.3.2006)

• Rex Mundi

Prvá polovica 3*, zvyšok 1*. Mala som náladu na duchársky film a v telke dávali toto. Aj keď béčková úroveň je od začiatku viditeľná, tá moja nálada i slušne zvládnutá atmosféra prvej polovice filmu spôsobili, že mi pri pohľade na šplhajúcu "postavu" na stene behali zimomriavky po celom tele... Bohužiaľ, keď mysterióznosť ustúpila rozuzľovaniu deja, zmizlo aj príjemné mrazenie... Takže mne sa páčil práve ten "pomalý rozjazd" a ostatné bolo na draka.(8.11.2006)

• oli.G

Televízny strašiak s hitchcockovským poviedkovým námetom, no príliš rýchlo upadajúcou atmosférou. Spolu s ňou upadal aj môj záujem o film a tak nado mnou asi v polovici zvíťazila zvýšená teplota a zaspal som. A poviem vám, bol to zážitok. Spánok sa mi prelínal s realitou, vlastné zlé sny s dianím vo filme a zobudil som sa na záverečné titulky, ktoré sa môžu pochváliť pekne mrazivou hudbou. A po dlhej dobe som sa bál pohnúť z postele. Antibiotiká holt robia svoje, ale na to pri hodnotení filmu nesmiem prihliadať. :)(10.6.2007)

• Campbell

Naprosto obyčejná a nudná duchařina která za 1) ani jednou nevystraší a za 2)nedokáže přinést nic nového, což by sice nevadilo ale nesměl by tu být problém 1. Takhle nám zbývá jen nuda a šed s naprosto stupidním koncem. Sakra to jsem se těšil abych dostal takovouhle pošahanost.(1.11.2012)

• Nediro

Horor Gantry Row 13 není ničím zajímavý. Příběh o strašidelném domě tady byl stokrát. Film má velmi pomalý rozjezd a když už to vypadá, že se něco začíná dít, je konec. Atmosféra žádná, strach nulový. A horor to tedy podle mě taky moc není. Spíše strašidelný rodinný film.(31.3.2006)